PETICE PROTI NESLUŠNÉ A NENÁVISTNÉ POLITICE PROTI RUSKU

Jmenuji se Zbyněk Prousek a jsem občan České republiky. V souladu s článkem čl. 17 odst. 2 Listiny Lidských práv a svobod, která je součástí Ústavního pořádku České republiky, a nebojíce se praktik Evropské unie prohlašuji následující:  

Hluboce opovrhuji neslušnou a nenávistnou politikou proti Rusku.  

Jako Čech se velmi stydím za štvavé manévry, které v důsledku tupé podřízenosti západoevropským politickým strukturám generuje proti Rusku současná zahraniční politika loutkové vlády České republiky. Dištancuji se také od všech podlostí a špinavostí stran mrzkých protiruských kreatur, které aktuální manévry proti Rusku doprovázejí, a jejichž horlivost v patolízalství a poddanství ke zmíněným strukturám považuji za vrchol hnusu a duševní ubohosti. V této těžké a nespravedlivé době, kterou vnímám ze života v ČR a současné Evropě přeji všemu Ruskému lidu a celé Ruské zemi nejen štěstí a lásku, ale také soudržnost, obezřetnost, pevnost a mír. Rusové - buďte ve své zemi šťastni, buďte na svou zemi pyšní. K obraně vašeho národa, vaší země, vaší suverenity a svrchovanosti přeji všemu Ruskému lidu hodně štěstí.

Zbyněk Prousek | CZ | 22.01.2022

 


Zbyněk Prousek - občan ČR a předseda Spolku věřitelů a přátel práva    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Zbyněk Prousek - občan ČR a předseda Spolku věřitelů a přátel práva svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...