Petice pro okamžitou hospitalizaci na psychiatrickém oddělení a následné zbavení svéprávnosti pro pana Lubomíra Volného, Ilonu Csákovou, Lenku Tarabovou, Janu Peterkovou a Pavla Zítka.  

 PETICE dle čl. 18 Listiny základních práv a svobod a zákona č. 85/1990 Sb. o právu petičním  

Věc: Petice pro okamžitou hospitalizaci na psychiatrickém oddělení a následné zbavení svéprávnosti pro pana Lubomíra Volného, Ilonu Csákovou, Lenku Tarabovou, Janu Peterkovou a Pavla Zítka.  

My, občané ČR žádáme zodpovědné orgány ČR, tj. PČR, ministerstvo zdravotnictví ČR, lékaře a jiné odborníky, aby neprodleně začali řešit veřejně prezentující osoby propagující své myšlenkové pochody na Facebooku a jiných sociálních sítích a ve veřejných médiích. Jedná se o tyto osoby: Lubomír Volný (letadlo DHL rozprašuje Covid nad Brnem), Ilona Csáková (to samé), Lenka Tarabová (ta pochybuje o všem), Jana Peterková (chce do Běloruska a požádá Putina o pomoc ČR) a Pavel Zítko (myslí si, že je mimozemšťan). Jejich veřejné vystupování bezprecedentně snižuje IQ u části obyvatel ČR, kteří v dobré víře v neomylnost každé informace, co se objeví na internetu ohrožují inteligentní část populace ČR. Dále zde hrozí napadení výše zmíněných osob ze strany jejich odpůrců, takže hospitalizace a jejich následné zbavení svéprávnosti je v jejich zájmu. Tato petice bude po dosažení 30.000 podpisů následně poslána k posouzení do Psychiatrická nemocnice Bohnice, Ústavní 91, 181 02 Praha 8 a po vyjádření odborníků a posouzení výše zmíněných osob dle jejich vyjadřování na veřejnosti a na sociálních sítích předložena zodpovědným orgánům státní moci.

 


David Šteffel    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji David Šteffel svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )