Pavle Zemane, projednání možného střetu zájmů Andreje Babiše ve věci možného ovlivňování médií je rozhodně ve veřejném zájmu!

Tato petice byla dne 4.8. 2020 odeslána na sekretariát nejvyššího státního zástupce. O reakci Vás budu informovat zde. Děkuji všem petentům, že se nebáli připojit svůj podpis.

Václav Kopřiva


Jako zástupci veřejnosti chceme svým podpisem sdělit nejvyššímu státnímu zástupci Pavlu Zemanovi, že je vážný veřejný zájem na tom, aby nezávislý soud přezkoumal možný střet zájmů Andreje Babiše z důvodu podezření, že má přímý vliv na média, které má zaparkovaná ve svěřenských fondech.

Hlavní důvody:

1. Média z holdingu Andreje Babiše rozhodně nejsou nestranná a informují veřejnost ve prospěch Andreje Babiše a jeho hnutí a přímo ovlivňují veřejné mínění v jeho prospěch, což je v rozporu s rovnou soutěží politických stran

2. Zrušení původního rozhodnutí Městského úřadu Černošice provedl Středočeský kraj pod vedením podřízené Andreje Babiše, hejtmanky Pokorné-Jermanové. Navíc před projednáváním věci došlo k podivné reorganizaci oddělení, které kauzu řešilo ve prospěch Andreje Babiše.

Máme zájem na zachování právního státu a je jistě v zájmu všech, aby o možném střetu rozhodl nezávislý soud ve veřejném jednání a své rozhodnutí řádně zdůvodnil, přpadně aby rozptýlil jakékoliv pochybnosti.


Václav Kopřiva    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Václav Kopřiva, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

kysytään!-- Large modal -->