PETICE ZA ODSTOUPENÍ MINISTRA MARIÁNA JUREČKY

My, níže podepsaní občané ČR, vyzýváme ministra práce a sociálních věcí k odstoupení ze všech politických funkcí, které zastává.  

Myslíme si, že člověk s charakterem, jaký má tento občan, by neměl vykonávat veřejné funkce a zastupovat občany ČR nejen v naší republice, ale ani ve světě. O to více, že se hrdě hlásí ke křesťanským hodnotám a je ve straně KDU-ČSL. 

Naprostým vrcholem je ministrova aktuální kauza kolem nešťastné události na FFUK v Praze. Když byl několikrát konfrontován médii, co dělal v uvedený čas, když již musel jasně vědět jako člen Bezpečnostní rady státu a ministr, co se na univerzitě děje, se vymlouval, že o tomto nevěděl, či měl málo informací. Toto jak dnes již víme, není pravda a ministr se snažil z tohoto problému vylhat. Na zasedání rady sice dorazil, ale po ukončení se vrátil na večírek, který pořádalo jeho ministerstvo. Namísto, aby tento večírek okamžitě ukončil po prvních informacích o střelci na univerzitě. Máme za to, že toto papalášství nepatří do vod politické kultury v ČR. Takto se prostě politik nesmí chovat a jít takovým příkladem spoluobčanům nejen ve veřejných funkcích! Uvádíme podobný případ v době kovidové, kdy pro podobný prohřešek odstoupil bývalý ministr zdravotnictví Roman Prymula z důvodu účasti na večírku v době zavřených služeb. Při takovýchto jednání musí být jasná definice, PADNI KOMU PADNI!!! Je smutné, že ho jeho okolí v politice podrželo.

Ministr Marian Jurečka se nechová jak by ministr hájící zájmy občanů ČR měl a nemá pro tak vysoký post, který zastává, charakter a čest. Jediným možným řešením je jeho okamžitá rezignace na všechny jím zastávané politické funkce. Proto požadujeme, aby ze všech svých politických funkcí s konečnou platností okamžitě odstoupil.  


Nespokojení občané ČR    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Nespokojení občané ČR svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...