Petice proti výstavbě osmipatrového Polyfunkčního domu v ulici Chvalská v Hloubětíně soukromým investorem, na pozemku 782/42, který vlastní magistrát a v současné době je ve správě MČ Prahy

 Petice podle § 1 zákona č. 85/1990 Sb., o právu petičním  

Věc: Nesouhlas s návrhem s výstavbou osmipatrového Polyfunkčního domu v ulici Chvalská v Hloubětíně soukromým investorem, na pozemku 782/42, který vlastní magistrát a v současné době je ve správě MČ Prahy 14.  

My, občané Prah14, zejména obyvatelé Hloubětína nesouhlasíme s výstavbou Polyfunkčního osmipatrového domu v ulici Chvalská na pozemku magistrátu, který je svěřen do správy Městské části Prah 14.  

Důvody nesouhlasu:  

1.    Úbytek zeleně na daném pozemku, vykácení stromů na pozemku 782/42, které zachycují spad z komunikace Poděbradská a v letních měsících snižují tepelnou zátěž celé oblasti.

2.    Úbytek oslunění okolní zástavbě

3.    Zvýšení dopravní zátěže nejen ulice Chvalská ale i komunikace Poděbradská, Horoušanská, Klánovická

4.    Zánik pěší komunikace na Hloubětínském náměstí

5.    Magistrát zastoupený Městkou částí Praha 14 by se měl chovat jako dobrý hospodář, tento projekt dle našeho názoru není ve veřejném zájmu občanů Prahy 14 ani není v intencích chování dobrého hospodáře.

6.    Přetížení občanské vybavenosti   


Jiří Pilip    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Jiří Pilip, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...