Nesouhlas Čechů v zahraničí s poškozováním dobrého jména České republiky presidentem Milošem Zemanem a premiérem Andrejem Babišem

Jako občan České republiky, který v současné době dlouhodobě žije v zahraničí a přispívá k šíření dobrého jména České republiky ve světě, vyjadřuji tímto podpisem zásadní nesouhlas se způsobem reprezentace České republiky prezidentem Milošem Zemanem a premiérem Andrejem Babišem.

Tato reprezentace poškozuje důvěryhodnost České republiky a českých občanů v zahraničí. Zásadně nesouhlasím se zlehčováním kauzy "Vrbětice" a to prezidentem a premiérem ČR (vyhoštění ruských diplomatů se souhlasem prezidenta, avšak následné popření jednoznačnosti důkazů) a zneužíváním evropských fondů premiérem ČR.

Výsledek této petice bude prezentován v ČR.

 

 


Češi v zahraničí    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Češi v zahraničí svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...