NE! POŘÁDÁNÍ KULTURNÍCH AKCÍ VE VODŇANSKÉ SMUTEČNÍ SÍNI

 My níže podepsaní občané České republiky, dle čl. 18 Listiny základních práv a svobod a zákona č. 85/1990 Sb. o právu petičním, prostřednictvím této petice, nesouhlasíme s pořádáním jakýchkoliv kulturních akcí ve smuteční síni  u vodňanského hřbitova. Smuteční síň MUSÍ sloužit primárně k obřadům spojeným s rozloučením se zesnulými, jakékoliv jiné využití těchto prostor znevažuje památku našich zesnulých. 
   Žádáme tímto Radu města Vodňany, aby přijala taková opatření, aby bylo v budoucnu zamezeno snahám kohokoliv využívat prostory smuteční síně k jiným, nežli obřadním účelům. 

Miroslav Kouba, Město a venkov    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Miroslav Kouba, Město a venkov svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )