"Ne demolici hlavní budovy Táborských kasárnen v Benešově."

PETICE

(dle čl.18 Listiny základních práv a svobod a zákona č.85/1990 Sb. o právu petičním)

 

NE demolici hl. budovy Táborských kasáren v Benešově“My, níže podepsaní, prostřednictvím této petice zásadně nesouhlasíme se záměrem nynějšího vedení našeho města zbourat hlavní budovu Táborských kasáren v Benešově. Tato stavba patří k důležitým historickým objektům našeho města a dle našeho přesvědčení není možné řešit dočasné nevyužívání budovy a nedostatek vůle k její rekonstrukci demolicí. Žádáme vedení města, aby upustilo od plánu budovu odstranit a vyzýváme jej, aby společně s námi, občany, hledalo její smysluplné využití.

Děkujeme.

Za petiční výbor:

MUDr. Karel Navrátil, Benešov

MVDr. Josef Duchoslav, Benešov

Ing. Petr Mareš, Benešov

Tomáš Podhola, Benešov

kontaktní osoba petice: Tomáš Podhola, Antuškova 308, 25601 Benešov, podhola@fajnfoto.cz


Dle §4 zák. č. 85/1990 Sb. O právu petičním, uvádíme, že podpisový arch se týká petice „Ne, demolici hl. budovy Táborských kasáren v Benešově“ .


Tomáš Podhola, Antuškova 308, 25601 Benešov, podhola@fajnfoto.cz    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Tomáš Podhola, Antuškova 308, 25601 Benešov, podhola@fajnfoto.cz svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...