Kandidatura Jany Peterkové na post prezidentky České republiky

Navrhl jsem p. Janu Peterkoovu na post prezidentky České republiky a podal kandidaturu na Ministerstvu vnitra, pro kterou jsem již shromáždil 5000 podpisů. Připojte svůj podpis prosím k této petici a podpořte kandidaturu ženy, která tento národ vyvede ze tmy zpět ke svobodě a demokracii, chce zabránit povinné vakcinaci, stavbě 5 G sítí, druhé vlně vymyšlené a neexistující pandemie, a nedovolí čipování lidí a dětí. A navíc vede žalobu lid versus stát, kde pro každého občana žádá 180 000 Kč, včetně dětí, jako kompenzaci za porušení práv a svobod zaručených ústavou ČR a také listinou práv a svobod v rozporu s platnou platnou legislativou této země, kdy byla všechna tato práva občanům odňata nezákonným postupem státu a vymyšlené falešné pandemie, vytvořené globalisty za účelem ovládnutí lidstva a nastolení diktatury. Vím, že tuto žalobu vyhraje a peníze pro každého z vás získá.

Pokud se s jejím programem ztotožníte a víte stejně jako já, že tato žena jediná bojuje za tento národ již od začátku vyhlášení nouzového stavu, kdy prokázala statečnost bojovat se zločineckou vládou v ulicích, pořádat demonstrace i v době nouzového stavu, psát petice, organizovat protesty a občanské iniciativy.

Potřebuji nasbírat 45 000 podpisů, aby aby její kandidátura byla platná a byla zařazena do kandidátní listiny.

P. Jana Peterková je jediná žena která doveze naší zem do lepších časů ,už nechci aby 

naší krásnou zem vedli lidé, kteří jsou úplatní, a kteří myslí jen na sebe ,to paní Jana

Peterková nedělá, myslí na rodiny a hlavně na děti ,děti jsou naše budoucnost ,je potřeba jim dát lepší budoucnost toto dokáže, jen Jana Peterková ta je jedin,á která ví jak se věci mají, je to žena z Lidu ne jako ostatní kandidáti, napojení skrytě na globalisty a neonacisty.


Jiří Horváth    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Jiří Horváth svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...