Petice proti trvalému označování - čipování psů - zatím ne občanů

Quoted post

rozum

#1

2012-12-29 11:03

Čipování psů je nesmysl. Kdo bude chtít, vyhlášku obejde. Proč by třeba psi, kteří se pohybují jen na zahradě svých majitelů měli mít čip?! Nebo co psí útulek? Očipuje všechny psy, o které se stará? Jde jen o nový přísun peněz do městské pokladny? Přemýšlel někdo při schvalování této zbytečné vyhlášky vůbec hlavou? Rozum zůstává stát nad blbostí za kterou zas jen slušný člověk musí zaplatit!!!

Odpovědi

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2012-12-29 12:39:13



Nepřihlášený uživatel

#4 Re:

2012-12-30 17:59:03

#1: rozum -

Nám pes jednou utekl (po Silvestru) a v útulku ho obratm načipovali, je to už šest let....jinak souhlasím. Mám psa načipovaného kvůli cestování do zahraničí, ale nechápu, proč by měla mamka čipovat naši šestnáctiletou jezevčici, která se pohybuje pouze po zahradě! Stačí snad, že za ni platí a je řádně přihlášená...

ČIPOVÁNÍ

#146 Re: PETICE PROTI TRVALÉMU OZNACOVÁNÍ......

2013-02-04 01:55:22

#1: rozum -

NECHÁPU,CO MÁTE PROTI ČIPOVÁNÍ PSŮ.A KDYŽ SE VÁM PES ZABĚHNE A BUDE NALEZEN A DÍKY ČIPU TAKÉ BUDE DOHLEDÁN JEHO MAJITEL,TAK CO NA TOHLE ŘEKNETE.ŽE JE TO TÝRÁNÍ ZVÍŘAT.ČIPOVÁNÍ NENÍ ŽÁDNÉ TÝRÁNÍ.JE TO JAKO KDYŽ DOSTANE INJEKCI.JÁ MÁM |4 PSY A JSOU PRO JISTOTU VŠICHNI OČIPOVANÍ.NEHLEDĚ NA TO,ŽE VE SVĚTĚ JE TO DOCELA BĚŽNÁ VĚC.ČIPOVAT ZVÍŘATA,ABY SE DOHLEDALA.TO SE VÁM VÍCE  ZAMLOUVÁ TETOVÁNÍ?I TO JSEM ZAŽILA VE SVÉ CHOVATELSKÉ PRAXI.A JE TO DALEJKO HORŠÍ A BOLESTIVĚJŠÍ PRO ŠTĚŇÁTKA NEŽ ČIPOVÁNÍ.A TECH 600 KORUN SI MYSLÍM MŮŽE DÁT KAŽDÝ.CO KDYŽ VÁM PES ONEMOCNÍ A BUDETE MUSET VYPLÁZNOUT VÍC JAK 600 KORUN?TAK O CO VÁM JDE ?TOTO JE PRO PSA ,ABY MOHL BÝT DOHLEDÁN ,KDYŽ SE ZTRATÍ.NEBO VÁM HO NĚKDO UKRADNE.VY HO POZNÁTE,ALE DOTYČNÝ TO POPŘE.CO UDĚLÁTE,KDYŽ NEBUDE ČIPOVANÝ?NO,CO?ŘEKNETE  PUŇTO ,KONEČNĚ JSEM TĚ NAŠEL.A JAK DOKÁŽETE ,ŽE JE TO ZROVNA TEN VÁŠ PEJSEK?VEZMETE ČTEČKU A PODLE ČIPOVACÍHO ČÍSLA TO POZNÁTE.NEPŘEHÁNĚJTE TO S TÍM PROTESTEM.TO SE ZASE NĚJAKÝ CHYTRÁK ,OCHRÁNCE ZVÍŘAT CHTĚL ZVIDITELNIT,ALE UBLÍŽIT VÁM A PSŮM.VEMTE ROZUM DO HRSTI A POPŘEMÝŠLEJTE,CO JE PRO VÁS DŮLEŽITĚJŠÍ.KDYŽ PSA ,KTERÝ VÁM UTEČE UŽ NIKDY NENAJDETE NEBO POMOCÍ ČIPU NAJDETE,PROTOŽE SE DÁ DOHLEDAT.TADY KŘIČÍTE KVŮLI JEDNÉ INJEKCI,ŽE JE TO TÝRÁNÍ.A NEVADÍ VÁM,ŽE SE JINDE PŘIVÁŽE TŘEBA FENA DO KOZELCE A KE STROMU V LESE A TA CHUDINKA V TAKOVÉ POLOZE RODÍ.TOTO JE TÝRÁNÍ A TRESTU HODNÉ.NÉ JEDNO ČIPOVÁNÍ.A URČITĚ MNOZÍ Z VÁS KOUŘÍ .NA TO MÁTE A TADY SE OHÁNÍTE 600 STOVKAMA ZA ČIP.TAK SI ODPUSTTĚ PÁR ŠKALTULÍ CIGARET A BUDETE NA ČIP MÍT.A TO MYSLÍM VČETNĚ DŮCHODCŮ,KDYŽ SE S NIMI OHÁNÍTE.TAKOVÉTO PSEUDO OCHRANÁŘSKÉ ŘEČI JSOU NEJLEPŠÍ.JÁ MILUJI SVÉ PSY A NIKDY BYCH JE NENECHALA NEOZNAČENÉ.A DODNES JIM TO NIC NEUDĚLALO.ŽIJÍ SI SPOKOJENĚ A NEVÍ,ŽE MAJÍ ČIP.

Pekarová

#414 Re:

2013-10-18 20:27:51

#1: rozum -

Dobrý den na FB stránka! Dobrmani v nouzi" je v albu fenka" Syndy"..tam je jak dopadne pes když bude mít čip a stejně jej nebude chtít majitel...

 


Nepřihlášený uživatel

#795 Čipování

2014-10-13 15:39:45

#1: rozum -  

 Jsem členkou  nejmenované  základní  kynologické organizace. Na cvičák docházím se psem bez P.P. Abych mohla  se svým psem složit zkoušky  a  popřípadě se mohla účastnit soutěží, mi bylo zděleno, že pes musí být očipovaný  a tudíž také registrovaný ČKS v Praze , takže  tzn. že jsem neměla jiné volby............


Nepřihlášený uživatel

#1347 Re:

2016-11-06 08:46:36

Senátor Doubrava ke kauze Brady: Byly mi položeny otázky. Zda půjdu 28.10. na oslavu dne vzniku republiky, Měl by být Jiří Brady vyznamenán Má prezident kvůli politicky odlišným názorům manipulovat s udělením vyznamenání pro Bradyho?Odpověděl jsem, že nevidím důvod, proč bych neměl jít oslavit výročí vzniku Československého státu. Samozřejmě tam půjdu. Jednoduchá odpověď. Jiná situace mi nastala s odpovědí na druhou otázku. Přiznám se totiž, že marně hledám důvody, proč a za co by pan Brady měl být vyznamenán. Těch, kteří prožili útrapy a nelidské podmínky v koncentračních táborech jsou u nás sta, ne-li tisíce. Ti by vyznamenání neměli dostat jen proto, že nejsou strýčky Hermana? Navíc Brady, na rozdíl od těch, kteří pracovali, žili a žijí v naší republice, republiku opustil a celou dobu žije mimo ní, v Kanadě! Nejen to, takové divné otázky hlavou mi vrtají. Už v letech 1945 až 1949 studoval Commercial Diving Academi. Nechci zpochybňovat útrapy v koncentračním táboře, ale už v 17ti letech studoval na výše uvedené škole. V roce ukončení studií emigroval. T ak jaký záslužný čin pro svou vlast, ke které se najednou tak intenzivně hlásí, vykonal, že by mu měl být udělen dokonce Řád TGM? Rád bych slyšel vysvětlení. Hysterie, která kolem neznámého Bradyho vypukla, mi připomíná spíše cílenou předvolební kampaň zahájenou s velmi dostatečným předstihem, aby měla americká ambasáda jistotu, že si posadí na Hrad v dalším období nějakého svého poslušného šaška. Tím, jak víme, M. Zeman není a věřím, že nikdy nebude! A ještě něco. Proč Herman nepodal návrh na vyznamenání Havlovi? Nehodilo se mu to do krámu? Šetřil si kauzu na potřebnější dobu a ta právě přišla? Pan prezident Zeman nejednou dokázal, že svůj pro ostatní i velmi kontroverzní názor, dokáže říci přímo bez vytáček. Nevidím nejmenší důvod, proč by v tomto případě jednal jinak. Ono i to Hermanovo nařčení pana prezidenta začíná dostávat, pokud vím, pořádné trhliny. Tajemní svědci po odtajnění ale nic takového, co tvrdí Herman, neslyšeli. Dva ministři vlády a co víc, ani velvyslanec Slovenska. Ani Bůh mu nepomohl. Otázka by neměla, znít zda má prezident kvůli politicky odlišným názorům manipulovat s udělením vyznamenání pro Bradyho, ale zda má státní ministr a člověk upřímně věřící v Boha, zneužívat svého starého strýce k upřímn�� špinavým politickým hrám proti prezidentovi? Že by hyeny smrděly po kadidle? Samozřejmě se naskýtá vtíravá otázka, na čí popud či příkaz, tak Hernam zahájil nové tažení proti našemu prezidentovi. Myslím, že je nejvyšší čas se prezidentovi omluvit, pane Hermane! I všichni vy kolem něho a také přiznat pravdu. Vaše lež je už dnes neudržitelná. A nahonem sháněné náhradní medaile pro Bradyho mi připadají velmi, velmi nedůstojné. Nedůstojné těch, kteří je pro něho shání! Obávám se, že zejména premiér Sobotka, který, jak víme, seznam kontrasignoval, dosáhl v kauze Bradyho vrcholu trapnosti. Blahopřát mu? Ne, litovat. Jaroslav Doubrava PS. Navíc připojuji už bez Doubravy připojuji další zajímavý materiál... Jak došlo ke vztahu synovec strýc? Jiří se narodil do židovské rodiny Markéty a Karla Bradyových. Měl o tři roky mladší sestru Hanu (1931–1944). Mgr. Daniel Herman (* 28. dubna 1963 České Budějovice) je český politik a laicizovaný [1] katolický kněz, to znamená zbavení kněžství,.... Vysvětlí mě někdo, prosím, jak může být Brady strýcem Hermana? "Vážení" pražští kavárníci a pohunci americké ambasády, hned na začátku je v tom lež jako věž! Pro vás tak příznačná!Kdo tedy porodil Hermana. Jediná sestra p. Bradyho bohužel zemřela v koncentračním táboře, bylo jí třináct let.. Pan Brady se narodil v r. 1928, jeho sestra 1931. Měl p. Brady ještě jednu sestru která mohla rodit v r. 1963? Kdyby matka p. Bradyho poprvé rodila ve 20ti letech byl by rok jejího narození 1908. Další, v pořadí druhá sestra nebo bratr by se musel narodit kolem roku 1943-44. Kde v té době byli rodiče p. Bradyho když první dvě děti byli v Terezíně? Snad by to vysvětlil nějaký generalog.

 

toru

#1477 Re:

2018-06-24 10:26:37

#1: rozum -  

Souhlásím je to zlodějina,ze strany obecního úřadu dané lokality ,města,obce.Je to zneužití pravomocí-vůčí nám-občanům,Jakým právem??????.Nevím do dnes, proč platíme za psy,a takovou vysoku částku,kdo to vymyslel,jakým právem,co to je za byznys-obce???.Žádnou zpětnou vazbou nám za tyto platby obecní úřady, služby- neposkytují,co se týče nás občanů. Myslím si že obecní úřady jsou tu pro nás ne My pro ně,měly by si to už konečně uvědomit.Samé zákazy,samé vyhlášky,už sama městská policie přesahuje dalece své pravomoci.Nesmyslné pokuty v daných obcích,lokalitách,měření rychlostí vozidel na pozemních komunikacích.Je to hnus