Vyhodte Bílka

Quoted post

Libor Dvořák

#1199 Re: Re:

2012-12-01 17:33

#1198: roman - Re:

I když tykáte, ač jsme spolu husy nepásli (- takto zaměstnán jste Vy jen se sobě rovnými s podobným IQ - pozn.red.), tak mě to neurazí abych neodpověděl znovu KONKRÉTNĚ :

Já jeden z těch 24 tis. jsem. TO JE TEDY PŘEKVAPENÍ.. a ty za mě určitě nemluvíš, nevim jak za zbytek, (A KDE JE TEN ZBYTEK? - VIZ POSL.DOTAZ V PŘEDCH.KOM.) ale za mě určitě ne..! ZA VÁS BY ALE MĚL NĚKDO MLUVIT, NEBOŤ O VAŠÍ SVÉPRÁVNOSTI BY SE DALO S ÚSPĚCHEM POCHYBOVAT.. Proč se ptáš jak? PROTOŽE JSTE ASI NEPOCHOPIL, ŽE TO BYL DOTAZ ŘEČNICKÝ, NEBOŤ MY VAŠI CENZUROVANOU ZEĎ NEPRORAZÍME - A VY TO DOBŘE VÍTE!.. proč píšeš výmluvy, nikdo ti v ničem nebrání, ALE TO PRÁVĚ BRÁNÍ - POKUD NEUMÍTE ČÍST JIŽ SDĚLENÉ ARGUMENTY, PŘIZVĚTE SI PRÁVĚ TOHO OPATROVNÍKA.. Jak se zveřejnit? Kam poslat link? DTTO.. ty raději nic nezakládej, když se musíš ptát na takové otázky :-) TENTO NEPATŘIČNÝ NEGRAMOTNÝ ÚSMĚV O VÁS LECOS PROZRAZUJE.. nebudu tady zbytečně plejtvat energií ANO, ABY VÁM PAK NECHYBĚLA NA POLI PŘI SHONU HUS.. a ty by si jí měl taky vynaložit jinak. Seš zamindrákovanej blázen, OD VÁS TO TEDY BERU..:-) kterej nic nedokázal JEN DÍKY VÁM, PODVODNÝM CENZORŮM..  a jen mele do větru. ALE LECOS, CO VÁS USVĚDČILO ZE LŽÍ, SMYŠLENEK A STUPIDITY, UŽ TADY "NAMLETO" BYLO, ŽE?..;-) A JAK JSEM SI TO PROŠEL, TAK NEJENOM ODE MĚ..  Co si čekal, že 23 tis. svrhne celé vedení svazu? NO JESTLI JSTE TO NĚKDE ZASLECHL (KDYŽ ŘÁDNĚ ČÍST ZJEVNĚ NEUMÍTE - POZN.RED.), TAK PRO PÁD BÍLKA JE 93% FOTBALOVÉ OBCE, TAKŽE 23 TIS. JE JEN NEPATRNÝ DÍL, KTERÝ VŠAK      B Y L  O C H O T E N  PRO TEN PÁD BÍLKA NĚCO UDĚLAT.. A ONO TAKOVÝCH (MINIMÁLNĚ) 23 TIS. LIDÍ OPAKOVANĚ PŘED FAČREM BY DOKÁZALO DIVY.. seš blázen, URÁŽEJTE SI LASKAVĚ TY SOBĚ ROVNÉ HUSOPASCE, ANO?!.. byl to pokus, kterej se nezdařil, A CO SE JAKO MĚLO ZDAŘIT, KDYŽ JSTE PRO TO NIC NEUDĚLALI, PANE ČÍLO RESP.JEHO OCHRANKO?.. ale tím to přece nekončí... JASNĚ, JEĎTE S BÍLKEM PŘES ZIMU NA KANÁRY PROMYSLET SI DALŠÍ POSTUP JAK TY OTRAVNÉ NESPOKOJENCE UMLČET.. Neboj ono se po příštim zápase zase něco stane  JÓ, BÍLEK VÁM ŘEKL, ŽE NA JAŘE PŮJDE?..;-) TEN NOVEJ TRENÉR UŽ MĚL DÁVNO BÝT! a pak máš šanci i ty a třeba se ti podepíše i třeba o 1OO hlasů víc, NO SPÍŠ TO VYPADÁ, ŽE SE NÁM PODEPSALI FIKTIVNÍ LIDI - COŽ UŽ JSTE MEDIÁLNĚ ZAŘÍDILI VY A VÁM PODOBNÍ.. NÁM NEZÁLEŽÍ NA JMÉNECH, PRO NÁS JE DŮLEŽITÉ, ŽE JSME POSTUPOVALI SPRÁVNĚ, LOGICKY A PSALI PRAVDU, KTEROU NIKDO (ANI ŽÁDNÍ HUSOPASCI) NEURAZÍ - VY SE PROTI NÍ MŮŽETE VZTEKAT, ALE TO JE TAK VŠECHNO..  ptž. ty jsi jediný kdo zaručeně má nejlepší nazor a jsi jediný kdo by to dokázal.. NO SPÍŠ BYCH TO OBRÁTIL - VY JSTE SNAD JEDINÍ, KTEŘÍ TO SVOU NESCHOPNOSTÍ, DILETANTSTVÍM DOKÁZALI ZAZDÍT - TOTIŽ POKUD BY ZALOŽIL VČAS PETICI KDOKOLIV JINÝ A VY S NOVOU MU NEZACLÁNĚLI, TAK BY MĚL DOST LIDÍ NA TO NĚCO UDĚLAT.. A NĚJAKÝ POKUS TADY I BYL ("BUĎ BÍLEK NEBO MY") A VY, VAŠI LIDÉ (HUSOPASCI), JSTE JIM ZAČALI NADÁVAT A VYHROŽOVAT, PROTO TOHO NECHALI.. JSTE PELTOVI MAFIÁNI, VĚCNOU KRITIKU NESNÁŠÍTE A JEN PRIMITIVNĚ PLIVETE.. ALE MOC VÁS NENÍ - PÁR LIDÍ POD RŮZNÝMI JMÉNY JAKO ČÍLOVA OCHRANKA, ŘEKL BYCH.. - ALE NA TO, ABYSTE TADY HRÁLI HABAĎŮRU S MILIÓNEM LIDÍ, TO BOHUŽEL STAČÍ..:-( Hodně ščtěstí :-)!!! JEN ABYSTE HO MĚLI VY, AŽ SE NA TEN VÁŠ PODVOD PŘIJDE..;-)

Odpovědi

roman

#1200 Re: Re: Re:

2012-12-01 18:03:42

#1199: Libor Dvořák - Re: Re:

:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ted si mi to nandal :-) z toho neusnu,, nás moc neni? :-)) ty jsi ale sám :-)) promin, kolik 75? nerad bych se zmílil :-))) nedivim se že s tebou pan Číla nejednal, ono totiž neni o čem. S tebou bych ani ty husy nepás. Jen nechápu, když máš tak jasný názory, proč se k tobě nepřidá ta většina :-)))) tak hodně štěstí ... umíš to krásně rozebrat... :-) jsem se aspon pobavil, když už nic víc...ps: poznámka redakce :-))) to mě rosekává uplně nejvíc ty redakce :-)))

 

Petr

#1201 Re: Re: Re:

2012-12-01 18:23:33

#1199: Libor Dvořák - Re: Re:

Ty jsi stejně Debil, jedinej kdo se celou dobu schovává za nějaký jména seš ty. Táhni si na tu svoji petici a dej pokoj.