Petice proti přejmenování letiště Ruzyně na letiště V. Havla.

Quoted post

TIY

#5606 PRO VŠECHNY

2012-10-17 17:09

Vydíte se vy hovádka boží? Nádhernej obraz česka! Kdyby tato petice a diskuse hypoteticky probíhala před pojmenováním Zlína na Gotwaldov, tak každý, kdo by si tu dovolil ceknout nějakou námitku, tak by šel sedět a tvůrce této petice by prohlásili za zrádce národa a klidně za jásotu lidí popravili (a ty co by nejásali by zavřeli). Teď se vám huba kroutí jen díky Havlovi a vy si svobody neumíte vážit jen proto, že vás televize a internet krmí informacemi o platech politiků aby vás nasrali. Komouši vylovili za půl století z moře 90% populace ryb a vy teď vyníte demokraciji, že nedokáže lidi nakrmit.... zamyslete se!

Odpovědi

kdemohkrad

#5630 Re: PRO VŠECHNY

2012-11-26 15:05:22

#5606: TIY - PRO VŠECHNY

pane doporucuji vam 3x denne klystyr a vasi partnerku upozornete na koupi publikace od nakladatelstvi grada: "Pece o dusevne nemocneho v rodine". je k mani u vsech dobrych knihkupcu.

kdemohkrad

#5632 Re: PRO VŠECHNY

2012-11-28 13:26:54

#5606: TIY - PRO VŠECHNY

pane mluvite mi z duse. mne i moje spoluzaky honil za tech zlych casu,  pan ridici pravda misto, abychom se ucili o vladimiru iljici, chytat s udickou do mistniho potoka plejtvaky a kdyz napadl poprasek snehu, museli jsme zase za pedagogickeho dohledu tridniho poducitele lasky chytat tulene do mysi pasticky...

byly to zle casy, skoda, ze tak rychle utekly...