Petice proti přejmenování letiště Ruzyně na letiště V. Havla.

Quoted post

TIY

#5606 PRO VŠECHNY

2012-10-17 17:09

Vydíte se vy hovádka boží? Nádhernej obraz česka! Kdyby tato petice a diskuse hypoteticky probíhala před pojmenováním Zlína na Gotwaldov, tak každý, kdo by si tu dovolil ceknout nějakou námitku, tak by šel sedět a tvůrce této petice by prohlásili za zrádce národa a klidně za jásotu lidí popravili (a ty co by nejásali by zavřeli). Teď se vám huba kroutí jen díky Havlovi a vy si svobody neumíte vážit jen proto, že vás televize a internet krmí informacemi o platech politiků aby vás nasrali. Komouši vylovili za půl století z moře 90% populace ryb a vy teď vyníte demokraciji, že nedokáže lidi nakrmit.... zamyslete se!

Odpovědi

kdemohkrad

#5630 Re: PRO VŠECHNY

2012-11-26 15:05:22

#5606: TIY - PRO VŠECHNY

pane doporucuji vam 3x denne klystyr a vasi partnerku upozornete na koupi publikace od nakladatelstvi grada: "Pece o dusevne nemocneho v rodine". je k mani u vsech dobrych knihkupcu.

kdemohkrad

#5632 Re: PRO VŠECHNY

2012-11-28 13:26:54

#5606: TIY - PRO VŠECHNY

pane mluvite mi z duse. mne i moje spoluzaky honil za tech zlych casu,  pan ridici pravda misto, abychom se ucili o vladimiru iljici, chytat s udickou do mistniho potoka plejtvaky a kdyz napadl poprasek snehu, museli jsme zase za pedagogickeho dohledu tridniho poducitele lasky chytat tulene do mysi pasticky...

byly to zle casy, skoda, ze tak rychle utekly...

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...