omluva tv nova za výrok "geocaching je nebezpečná hra"

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#23

2012-06-13 18:31

dle meho geocaching neni nebezpecny!

lidi jsou si sami sobe nebezpecny.... jestli umistim kes na strom je me uvazeni - ne geocachingu. jestli polezu na ten strom - je me uvazeni.... a kolik takovych kesi je??? mame tu 30 000 kesi.. kolik z nich je T5tek??? 2000???

jestli petice bude pokracovat nebo nebude... nechal bych to na autorovi jestli ano nebo ne a na tech kteri se pod ni podepsali.. pripadne se rozhodli jinak tak jako ja a svuj podpis smazali... ale nemyslim ze je tu potreba delat takovehle halo, cim z davat reporterum dalsi impulsy.... "kaceri nejsou jednotni, pulka si mysli, ze hra je nebezpecne (ne-li vetsina)" .... atd atd ...

nicmene ze je tu spousta napadu jak se maji zachovat.....

proste to nereste... kdo se chce podepsat at se podepise, kdo ne at nepodepisuje..... ale radsi nez toto usili bych videl zakladani kesi s rozumem a hlavne jejich odlov..... sice zde to s geocachingem patrne nemelo nic spolecneho, ale melo by to byt varovani pro ostatni kacery... neprecenujte sve sily a hlavne ... NIKDY NECHODTE SAMI!

projevte trosku ucty, poslete na misto kytku nebo zapalte svicku jako sousta dalsich inteligentnich kaceru, kteri zacali tuto situaci resit timto zpusobem.

je to jen hra, neni nebezpecna, je jen takova, jakou si ji udelame, tudiz si ji muzeme udelat i nebezpecnou.

Odpovědi

bad

#24 Re:

2012-06-13 18:43:26

#23: -

tady další nadpis o nebezpečném geocachingu.

http://zpravy.tiscali.cz/obet-nebezpecneho-geocachingu-ondrej-33-uvizl-v-mostnim-piliri-143014

 

Takže by jste měli začít psát petici i na tento server vy kašpaři.