Petice Za zrušení soukromých exekutorů

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#626

2012-04-24 12:30

nemám práci něco se mohlo zapom. nebo se i stane taky jsme s dětma využ. nabídky na pev linku při koupi dvou ks oplatku 1 ks zdarma a k tomu na každé opl. 2 hod. v urč . čas. rozm. zadarmo no tak jo , akorát to tehdy bylo s předv. 1020 apak najedn. po letech v práci a jak se kouk. asi jsem něco provedla ale co , no jo soc. žádost na byt tak zase sledovačka mi napadlo , a o no toto chtěly 128kč ale mě nikdy nic nedošlo a nic jsem nevěděla , tak aut. při zam. 128kč plus příslušenství a to jsem ani nedoč. kolik celkem jen zam. mi řekl že při mém výdělku a dětech to bude na 5 let po 300 kč , no na hlavu , všichno se ptaly proč jsem to nezapl. ale ani jedn .mě nikdo nekont. nemám zapotř. něco tak bych věděla ale takhle nakonec jsem se doz. že někdo i za necelou 100 a to stejný tak jak je možný že tohle jim prošlo , nakonec jsem i dala výpověd , protože mezitím jsem to jednorázově splatila a zase musela přijít zpráva zam. nevím ale na tohle jsou učtárny a né drbárny na prac. spletla jsem se k tomu popl. nehledě na to že tel. pevná se prav. dál platil ale opavdu nikdo nic neposlal že se využ. 1020 tak vím své ato jsem ukonč. abylo mi tel řečeno že kdyby něco bylo tak u norm. tel. by se poukázalo a za asi 2 roky nic a ejhle ze 128  , nakonec 125000 je to normální- mě se zdá že né !   nehledě že se to vezlo s českými opl. a já další roky děti odrazovala od jejich koupě právě kvuly tomuto  , nevím komu to za to stálo ale  já se zklamala a dodnes co mi nabízí nechci a nevemu si  , at si to narvou do špic

Odpovědi

tommy

#641 Re: journey3@seznam.cz

2012-05-23 13:00:44

#626: -  ......co to je za blábol?Je zde admin?

 


Nepřihlášený uživatel

#664 Re:

2012-06-26 15:38:37

#626: -

pište konkrétně a ne ve zkratkách