Petice proti vracení majetku církvím

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#30 Re: Re: Církev měla majetek již 4 000 let před naším letopočtem,takse probeďte a začněte něco studov

2012-02-07 06:29

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#35 Re: Re: Re: Církev měla majetek již 4 000 let před naším letopočtem,takse probeďte a začněte něco st

2012-02-08 01:29:31

#30: - Re: Re: Církev měla majetek již 4 000 let před naším letopočtem,takse probeďte a začněte něco studov 

 

a jaká to byla církev? pokud jsem dobře pochopil nový zákon, tak vznik křesťanství jako učení se datuje tak kolem roku 20 n. l. až když ježíš kázal slovo boží. tak jaká církev? a jestli to nějaké církve bylo , tak určitě ne římskokatolické a určitě v té době nebyla u nás, kde byli podle křesťanů barbarské kmeny se svými mnohobožstvy. nepopírám existenci něčeho božského, ale určitě se nemůžu ztotožnit s vírou, kde mesiáš hlásá, že se nezrodil pro nastolení klidu a míru, ale že postaví bratra proti bratru a syna proti otci. kdy vyzývá učedníky aby šířili jeho slovo a víru v jediného boha ve všech stranách světa. tak v čem je církev, nebo katolická víra jiná než islám nebo jiné církve. nemyslím si že by bohu vadilo zástupnictví jiného oslovení i třeba v podobách mnohobožstev jiných vír. kdo tuto víru přijímá ať si za ni platí komu chce. já v křesťanský výklad nevěřím a přesto se považuji za věřícího. věřím prostě v něco. a nikdo mi to nevezme a nikomu za to nebudu platit. proto nesouhlasím s navracením majetku někomu komu beztak nepatří.

Nepřihlášený uživatel

#91 Re: Re: Re: Církev měla majetek již 4 000 let před naším letopočtem,takse probeďte a začněte něco st

2012-08-08 13:20:55

#30: - Re: Re: Církev měla majetek již 4 000 let před naším letopočtem,takse probeďte a začněte něco studov 

 Jestli se tady píše o katolické církvy a jejich odnožích, tak si opravdu dojděte do ZDŠ a nastudujte si před vysvědčením  dějepis!!!