Petice proti přejmenování letiště Ruzyně na letiště V. Havla.

Quoted post

R.I.P. Havel

#4629 Je mi to fuk!

2012-01-24 11:11

Je mi jedno jestli ho přejmenují nebo ne. Stejně s tím žádná petice nic neudělá! A už vůbec né obyčejní lidé....jen je mi líto,že se lidé kvůli tomu dokáží dohadovat a urážet se. Bohužel jak se lidé chovají nelze ani přirovnat ke zvířatům!
Pro mě jsou komouši špatní lidé,ale někomu vyhovují!Pan Havel byl dobrý člověk a to že vy koukáte jen na to co udělal špatnýho je vaše věc. To co už udělal dobrého vám je fuk,kdyby to neudělal,tak na nějaký takový stránky kde se můžete dobrovolně vyjadřovat by jsme mohli zapomenout! Ale co blbec zůstane blbcem :-) Promiňte,ale házet špínu na mrtvého člověka může jen blbec!!! A teď se do mě můžete pustit miláčkové :-)

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#4637 Re: Je mi to fuk!

2012-01-24 11:52:52

#4629: R.I.P. Havel - Je mi to fuk!

Mě by pořád zajímalo, co udělal dobrého. :) To je pořád udělal mnoho dobrého, něco dobrého...ale pořád neznanělo CO. :)

Máte pravdu blbec zůstane blbcem..ale horší je blbec, který se chlubí a poukazuje na to, že je blbec. :)

A navíc.Špínu nikdo nehází a i kdyby...Je po smrti a stejně nikomu nedá pokoj, tak proč ne.

 

A věřte tomu, že vlastizrada není chyba...to je zločin.


Nepřihlášený uživatel

#4647 Re: Je mi to fuk!

2012-01-24 14:46:47

#4629: R.I.P. Havel - Je mi to fuk! Proč by se do Vás měli, nějací jak říkáte miláčkové, pouštět? Vždyť jste jen vyjádřil svůj názor. Se kterým souhlasím.