Petice proti přejmenování letiště Ruzyně na letiště V. Havla.

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#2251

2012-01-01 06:42

Budou se po největším Čechovi ze všech Čechů přejmenovávat náměstí ve městech, hlavní třídy a ulice, školy všech stupňů, instituce a vědecké ústavy, Ruzyňské letiště, pravděpodobně i bývalý Gottwaldov dnes Zlín se přejmenuje na HAVLOV, budou se stavět, vztyčovat a odhalovat sochy, skládat písně, oslavné básně, dětem ve školkách vyprávět pohádky o jednom z NEJVĚTŠÍCH OTCŮ … !!! Proboha jsem zděšen!! Kam jsme se to zase dopracovali!! To opravdu my Češi máme v povaze?! Glorifikovat, oslavovat, pokrytecky si něco namlouvat a dělat, že tomu věříme, vytvořit si další KULT OSOBNOSTI?!! - (Hitler, Stalin, Gottwald, Čankajšek, Kim Ir bůhvíjak, HAVEL a další!!) - . A když se najdou odvážlivci a opovážlivci, kteří mají naprosto odlišné názory, tak ZÁKON, sankce vězení!! Je mi zoufale na zvracení, je mi špatně; stydím se za své češství, za to, že jsem Čech, za své české občanství, za české politiky, vládu, prezidenta.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#2478 Re: češství

2012-01-02 19:25:39

#2251: -

Za své češství, za to, že jste Čech a za své české občanství se stydět nemusíte. Češi jako nepočetná komunita uprostřed přesily agresivních sousedů v centru Evropy si stojí docela dobře a rozhodně ne hůř než srovnatelné národy. Bohužel si nedokážeme dostatečně dobře vyhodnotit a podpořit ty, kteří jsou skutečné autority a elita národa a vyzdvihnout je do čela společnosti. Vlastní hloupostí, liknavostí a leností připustíme, aby se na výsluní společnosti rozvaloval biologický odpad, který sleduje výhradně privátní profit bez jakékoliv morálky. Za tento je třeba se stydět a zcela poprávu. Tedy za ty české politiky, vládu, prezidenta a potažmo celou výkonnou státní správu penetrovanou korupčníky, zloději, kamarádíčky, trafikanty a dalšími parazity z Bratrstev kočičí pracky. Voliči - poplatníci je zajímají pouze jako nezbytné zlo, nutné trpět a ohlupovat za účelem ukořistění mandátu a legalizace svého přístupu k veřejným prostředkům, poté izolovat od možnosti jakkoliv zasahovat do jejich řádění. Každý z poctivých Čechů, kterých je stále drtivá většina, se ale může s různou intenzitou červenat, že se nechali ohloupit, podvést, zfanatizovat nebo jinak zmanipulovat k aktivitám, které nejsou ku prospěchu a cti jemu samému ani ostatním Čechům. Anebo jen proto, že je málo aktivní v úsilí něco na současném stavu změnit. Bohužel si příliš mnoho Čechů neuvědomuje, jakou jsou hříčkou mediální manipulace a propagandy, a mnoho se jen červená a nečinně propadá depresi. Já se tedy červenám, pojďte se červenat se mnou. Vyhlásíme heslo: "Červenající celého světa spojte se a bojujte vůči svým parazitům"