MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA
Quoted post
Nepřihlášený uživatel |
#174016 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Borecký - největší zemský škůdce a zločinec2021-09-28 16:24#173882: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Borecký - největší zemský škůdce a zločinec To je velký omyl. Zrovna mladá generace je zcela v zajetí konzumu a zahálky a nikdy je nenapadne dřít se jako to dělala starší generace. Je třeba přijmout nezvratný fakt, že lidstvo si prostě vykopává svůj hrob a jednou to tady skončí. Zvířecká a primitivní podstata lidí se nezměnila a nezmění, pořád se jede na ego, sílu, násilí, boje a války, kdo z koho, rozmnožování genů, hromadění majetku a moci. Bohatší společnost zlenivěla a zpohodlněla obklopena nejmodernějšími hejblátky, ta chudší společnost zase plodí stále a stále masy dětí, které v budoucnu nikdo neuživí a lidstvo tak bobtná v časovanou bombu která jednou zničí planetu. Je to logický proces, že lidstvo se zahubí a je to dobře. Chudák planeta Země. Potkala se ve vesmíru s jinou planetou a ta planeta se jí ptá : Proboha vypadáš nějak nemocně a sklesle, není ti něco ?? Země jí unaveně odpoví : Ále, no to víš, chytla jsem lidi !!! |
|
Odpovědi
Nepřihlášený uživatel |
#174047 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Borecký - největší zemský škůdce a zločinec2021-09-29 15:50:51To je velký omyl. Zrovna mladá generace je zcela v zajetí konzumu a zahálky a nikdy je nenapadne dřít se jako to dělala starší generace. Je třeba přijmout nezvratný fakt, že lidstvo si prostě vykopává svůj hrob a jednou to tady skončí. Zvířecká a primitivní podstata lidí se nezměnila a nezmění, pořád se jede na ego, sílu, násilí, boje a války, kdo z koho, rozmnožování genů, hromadění majetku a moci. Bohatší společnost zlenivěla a zpohodlněla obklopena nejmodernějšími hejblátky, ta chudší společnost zase plodí stále a stále masy dětí, které v budoucnu nikdo neuživí a lidstvo tak bobtná v časovanou bombu která jednou zničí planetu. Je to logický proces, že lidstvo se zahubí a je to dobře. Chudák planeta Země. Potkala se ve vesmíru s jinou planetou a ta planeta se jí ptá : Proboha vypadáš nějak nemocně a sklesle, není ti něco ?? Země jí unaveně odpoví : Ále, no to víš, chytla jsem lidi !!!
|
|
ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
Češi jsou hrdý národ. Podpořme Ukrajinu zbraněmi a buďme součástí koalice ochotných
Výzva k pojmenování železničního terminálu VRT Praha-východ po Janu Kubišovi
Trest členům gangu týrající zvířata v Číně
Výzva vládě k zabezpečení urgentní humanitární pomoci Gaze a dosažení dohody o příměří
Výzva Radě ČT k odvolání generálního ředitele ČT Jana Součka
Výzva vládě Pomoc pro 100+100 dětí z Gazy
Podporujeme Izrael v boji proti teroristům, postoj české vlády je správný
Deklarace zastání se srnčí zvěře
Petice za ochranu Kunratického lesa pro lidi
Petice za zabavení majetku ruského teroristického státu v ČR
Chcete něco změnit?
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění. Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé? Zahajte sociální hnutí vytvořením petice.
Vytvořte vlastní peticiDalší petice, které by vás mohly zajímat
Petice za snížení hranice úspěšnosti u didaktického testu z českého jazyka (Maturita 2025)
8507 Vytvořeno: 2025-05-05
Petice za prošetření a přehodnocení obtížnosti didaktického testu z matematiky konaného dne 2. května 2025
9432 Vytvořeno: 2025-05-03
Řešte neustálý hluk a porušování nočního klidu ze strany hostů A&O Hostelu v Praze - Malešice
240 Vytvořeno: 2024-04-30
PETICE ZA ZRUŠENÍ POVINNÝCH TELEVIZNÍCH A ROZHLASOVÝCH POPLATKŮ
24342 Vytvořeno: 2021-12-22
Petice za snížení hranice úspěšnosti u didaktického testu z anglického jazyka (Maturita 2025)
308 Vytvořeno: 2025-05-05
Máte ženy na kandidátkách? A můžeme je vidět? Otevřený dopis leaderům politických stran kandidujících do Parlamentu ČR
359 Vytvořeno: 2025-04-29
ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
127419 Vytvořeno: 2025-02-11
Žádost o udělení abolice trestního stíhání příslušníku 601.skss. prezidentem České republiky.
297 Vytvořeno: 2025-05-05
Petice za zpřísnění podmínek pro podmíněné propuštění pachatelů zvlášť závažných trestných činů
401 Vytvořeno: 2025-05-04
Za odbornou a neideologickou legislativu o úřední změně pohlaví
14 Vytvořeno: 2025-05-07
Petice za prošetření a přehodnocení obtížnosti didaktického testu z anglického jazyka konaného dne 2. května 2025
55 Vytvořeno: 2025-05-05
Petice na podporu svobody projevu a proti trestnímu stíhání Tomia Okamury
42 Vytvořeno: 2025-05-05
Petice za navrácení mitra Kubáka do odborného výcviku
13 Vytvořeno: 2025-05-07
Petice proti návrhu zákona o kategorizaci zdravotnických prostředků (sněmovní tisk 847) a za zachování adekvátního příspěvku na senzory kontinuálního monitoringu glukózy pro diabetiky 1. typu
9062 Vytvořeno: 2025-03-28
Petice za snížení hranice úspěšnosti u didaktického testu z anglického jazyka (Maturita 2025)
38 Vytvořeno: 2025-05-05
Petice proti přesunu českého velvyslanectví do Jeruzaléma
5 Vytvořeno: 2025-05-07
Vraťte vlaky na Dobříš!
882 Vytvořeno: 2025-02-26
Řízení jezdecké činnosti v Netlukách
126 Vytvořeno: 2025-05-04
Požadujeme odstranění nadměrného a dlouhodobého znečišťování ovzduší společností SAGE ve Strakonicích
35 Vytvořeno: 2025-04-29
Výzva vládě Pomoc pro 100+100 dětí z Gazy
445 Vytvořeno: 2024-04-08