MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#166205 Re: Re: Re: Re:

2021-01-21 12:24

#166203: - Re: Re: Re:  

Po vypnutí vleků lyžaři přecházejí  na sněžnice. Tedy údajně.

      Otázka zní, kde to chytli. Na té sjezdovce samotné to není až tak pravděpodobné.  Tam je čerstvý větřík, sluníčko, UV, ozón, vitamín D.   

   Jiná věc jsou přeplněná horská střediska od rána do večera, a od večera do rána.

    

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#166212 Re: Re: Re: Re: Re:

2021-01-21 14:19:15

#166205: - Re: Re: Re: Re:  

    Na zledovatělém povrchu jsou však jak lyže, tak sněžnice nebezpečné. Pro takový terén jsou vhodnější mačky. Termín pochází ze slovenského výrazu pro kočky.


Nepřihlášený uživatel

#166215 Re: Re: Re: Re: Re:

2021-01-21 18:41:10

#166205: - Re: Re: Re: Re:  

Češi jsou jen a jen bezohledná howada , omlouvám se té slušné, ohleduplné menšině...

Viděl jsem při prac. cestách , jak se chovaji v době lockdownu  Němci, Belgičani a Švýcaři a porovnal to s Čechy..... Po pravdě je mi hodně  smutno... Lidé v zahraničí od nas na západ , jsou velmi ohleduplní, rouška byla i přes leto  v zapadních zemích , v uzavřených prostorach automatická. Rozestupy, jako by to leta nacvičovali.. Zato v Česku se lidé velmi často mačkají, dokonce jsem slyšel v obchodě pána smrkat i kašlat... Což považuji v této době za vrchol té největší drzosti , vejit mezi  zdravé obyvatelstvo do uzavřenych veřejnych prostorů , s příznaky covidu... 

Nedivím se situaci v ČR, opravdu ne!