MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#165308 Re: Re: Re: Jen zdravý a střízlivý člověk je opravdu svobodný!

2020-12-14 06:02

#165293: - Re: Re: Jen zdravý a střízlivý člověk je opravdu svobodný! 

Vy se mýlíte... Někteří Češi se v létě chovali jako pras*ta.

Z vyprávění známého, který byl na služební cestě, vím, že v  zapadní Evropě  lidé  na sebe v restauraci zanechavali v sešítku  osobní kontakt, v případě, že by se zjistilo, že konkretní restauraci navštívil covidově pozitivní čllověk........  Toto logicky přispělo k rychlému dohledání kontaktů a zamezení šíření covidu.... Nevím, jak to probíhalo v ČR, protože jsem restauraci od března  preventivně nenavštívil..

V jiných zemích se přes leto nosily ve vnitřních prostorach roušky. V ČR roušky nosilo jen pár  lidí..Když jsem šel v létě do většího obchodu typu Kaufland, Globus , Albert, tak jsem roušku vždy nasadil, pár lidí ( zejmena starších ) jsem s rouškou viděl.. ale opravdu jenom pár, několik jednotek...

Takže se vůbec nedivím, že to v srpnu tak vyskočilo!!!!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#165309 Re: Re: Re: Re: Jen zdravý a střízlivý člověk je opravdu svobodný!

2020-12-14 07:13:03

#165308: - Re: Re: Re: Jen zdravý a střízlivý člověk je opravdu svobodný! 

  Evidentně žijeme každý v jiném světě. Ono se taky přihodilo, že po několika letech řadu dnů za sebou vydatně pršelo.

   Navíc, infekce se zvětšuje podle stejné funkce jako dluhy: tím rychleji, čím je větší.

   To je v rozporu s běžnou zkušeností. Málokdo si uvědomoval toto nebezpečí, tím méně jeho blízkost.


Nepřihlášený uživatel

#165310 Re: Re: Re: Re: Jen zdravý a střízlivý člověk je opravdu svobodný!

2020-12-14 08:23:06

#165308: - Re: Re: Re: Jen zdravý a střízlivý člověk je opravdu svobodný! 

Češi jsou ostudou Evropy a mistři světa v bezohlednosti