MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#150679

2019-08-26 10:31

    Německá policie informovala, že v roce 2018 bylo v Německu spácháno s použitím nože 4 100 zločinů, zatímco v roce 2008 jen 400. Během posledních deseti let se tak počet zločinů spáchaných nožem v Německu zvýšil o více než 900 % – z jednoho na více než deset zločinů denně.

 ...

  • Fulda. 23letý žadatel o azyl ze Somálska požadoval po kolemjdoucím cigaretu: "Dej mi tu cigaretu. Ta cigareta je moje. Alláhu Akbar! [Alláh je největší!] Zabiju křesťany!" Když muž odmítl, tak Somálec vytáhl nůž a opakovaně jej bodl do hrudníku. Zraněný muž utekl, ale Somálec jej pronásledoval: "Jsem muslim! Zabiju tě! Zabiju křesťany! Alláhu Akbar!"

...

   Data ukazují, že od roku 2015, kdy kancléřka Angela Merkelová otevřela německé hranice stovkám tisíc migrantů, počet zločinů spáchaných nožem raketově vzrostl.

  Německo má nejpřísnější zbraňové zákony v Evropě, a zločinci proto běžně používají nože, sekery a mačety. Lidé ozbrojení noži, sekerami a mačetami svým brutálním násilím negativně ovlivnili bezpečnostní situaci ve všech 16 spolkových zemí. Nože jsou používány nejen k džihádistickým útokům, ale také k vraždám, loupežím, vloupáním do domácností, sexuálním napadením, vraždám ze cti a ostatním brutálním zločinům.

Odpovědi

Evropan

#150680 Re:

2019-08-26 10:39:04

#150679: -  

Takže najednou jsou politické neziskovky in? Škoda, že policie u nás podobné statistiky nezveřejňuje.

Stálo by za to zabývat se tím, co se děje u nás. Je to o strach jít i na pivo do hospody :

poslal-ho-kourit-ven-vytahl-pistoli

Nebo jiný případ, jak se chovají slušní lidé :

druzku-bil-pet-hodin-prezila-diky-lekarum