MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA
Quoted post
Nepřihlášený uživatel |
#131572 A v ČR se řeší debilita - dostavba jaderné elektrárny......2018-06-09 07:15TECHNOLOGIE
Energie je kupa, není ji ale jak ukládat. Akumulátory se stávají svatým grálem energetiky.....příčemž je to ve své podstatě už naprosto absurdní, 15-20 let stavět za stovky miliard cosi, co produkuje v lepším případě 40 let svinstvo, co tu bude ještě tisíc let, dalších 20 let v lepším případě se to "dílo" bude po skončení životnosti rozebíra a po celou dobu provozu ta zhovadilost je schopna dodávat energii když vše jde dobře sotva 3/4 z roku, většinou jen 2/3 z roku, ale také se stává, že odstávka této zrůdnosti trvá i rok a to odhlížím od toho, že se do toho celou dobu životnosti musí nakupovat svinstvo, kterému se efeministicky říká palivo a má to směšné 2 GW. Německo ročně ve větrnících staví 2,8 GW, neprodukují žádné svinstvo a pokud nebude foukat, nebude na Zemi nikdo, kdo by elektřinu potřeboval. K tomu ročně staví jen v dotovaném režimu 800 MW v solárech kdy je také naprosto zřejmé, pokud se nerozední, nebude na Zemi nikdo, kdo by elektřinu potřeboval. Tedy místo, aby ČR pracovala na tom, aby mohla energii uskladňovat, když už nemá moře, tak se chystá generovat svinstvo v podobě jederného bloku. Tedy vývoj technologií pro ukládání elektrické energie, by měl být naprostou prioritou ČR, obzvláště v kontextu s dobrou vědou v nanotechnologiích v ČR, které budou hrát velkou úlohu např. v plastických elektrodách akumulátorů. Stejně tak by v ČR mělo být masivně rozvíjena technologie na ukládání energie do vodíku a řešení technických problémů s tímto plynem, které řešitelné jsou. Ale to s russáckým trotlem na Hradě a taktéž russáckým trotlem a krminálním imigrantem Babišem ve Strakovce je logicky přesně to, co se očekávat nedá. Stejně tak je potřeba na maximum využívat laserová experimentální pracoviště opět právě především k materiálové inženýrství s kontextem na ukládání energií. Dávno mělo probíhat jednání s prokorupčníkem Janečkem o navrácení lithiových hald a dávno už tam mělo být "těženo".
|
|
Odpovědi
Nepřihlášený uživatel |
#131576 Re: A v ČR se řeší debilita - dostavba jaderné elektrárny......2018-06-09 10:09:36#131572: - A v ČR se řeší debilita - dostavba jaderné elektrárny...... ...si vážně myslíte, že budete všechno napájet z baterek? Co vám říkal Chocholoušek? |
ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
Petice za ochranu Kunratického lesa pro lidi
Trest členům gangu týrající zvířata v Číně
PETICE za přejmenování Moskevské ulice v Karlových Varech na počest Jiřího Bartošky
Výzva vládě k zabezpečení urgentní humanitární pomoci Gaze a dosažení dohody o příměří
Výzva Radě ČT k odvolání generálního ředitele ČT Jana Součka
Sky Shield pro Ukrajinu - otevřený dopis předsedovi vlády České republiky
Výzva vládě Pomoc pro 100+100 dětí z Gazy
Deklarace zastání se srnčí zvěře
Petice za zabavení majetku ruského teroristického státu v ČR
Chcete něco změnit?
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění. Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé? Zahajte sociální hnutí vytvořením petice.
Vytvořte vlastní peticiDalší petice, které by vás mohly zajímat
Nesouhlas se současným vedením na Střední průmyslové škole chemické v Pardubicích, fungováním školy a komunikací vedení vůči zaměstnancům a studentům školy
573 Vytvořeno: 2025-06-16
Petice studentů proti nevhodným podmínkám ke studiu na Střední škole sociální péče a služeb v Zábřehu na Moravě
294 Vytvořeno: 2025-06-21
PETICE RODIČŮ ŽÁKŮ PJZŠ HORÁČKOVA K SITUACI NA ŠKOLE
253 Vytvořeno: 2025-06-18
Petice proti používání herbicidních postřiků ve městě Zlín.
147 Vytvořeno: 2025-06-19
ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
131638 Vytvořeno: 2025-02-11
Petice veřejnosti, rodičů žáků a bývalých žáků ZUŠ Biskupská 12, Praha 1
106 Vytvořeno: 2025-06-14
Petice proti VTE- Mšecké Žehrovice a okolí
114 Vytvořeno: 2025-06-10
Petice za zpřísnění podmínek pro podmíněné propuštění pachatelů zvlášť závažných trestných činů
723 Vytvořeno: 2025-05-04
Petice za Demisi vlády - stop bitcoinové mafii!
345 Vytvořeno: 2025-06-09
Otevřený dopis zástupcům hlavního města Prahy ke kapacitám a struktuře SŠ
685 Vytvořeno: 2025-05-18
Petice proti výstavbě soustavy větrných elektráren na Žulovsku a Javornicku.
1990 Vytvořeno: 2025-05-15
Petice proti zákazu konání řízených degustací vín v prostorách sokolovny v Holicích
59 Vytvořeno: 2025-06-19
Petice za zachování třídnictví p.Mgr.Jany Chromé,Bc. ve třídě 3.A ve šk.roce 25/26
71 Vytvořeno: 2025-06-15
Vraťte vlaky na Dobříš!
1050 Vytvořeno: 2025-02-26
PETICE ZA ZRUŠENÍ POVINNÝCH TELEVIZNÍCH A ROZHLASOVÝCH POPLATKŮ
26510 Vytvořeno: 2021-12-22
Deklarace zastání se srnčí zvěře
2809 Vytvořeno: 2024-08-23
Chceme čistý a bezpečný Novas pro všechny!
53 Vytvořeno: 2025-06-15
Petice za zachování sdílených elektrických koloběžek v Praze a nastavení vhodné regulace
295 Vytvořeno: 2025-04-30
Petice za setrvání šéftrenéra přípravek pana Tomáše Hájka
39 Vytvořeno: 2025-06-21
Za trestní postih hanobení zvířecích ostatků a důstojné zacházení po smrti
5969 Vytvořeno: 2025-05-20