MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#129008 Re: Pan profesor Drahoš by byl daleko lepším prezidentem!

2018-04-05 08:00

#129004: Evropan - Pan profesor Drahoš by byl daleko lepším prezidentem! 

Co si nějaký pan Lukáš o sobě vlastně myslí ?? Co to je za induviduum ? Vždyť on má vlastně podíl na tom, jak dopadly volby. Rok před volbami přeposílal pomluvné lživé špíny na J. Drahoše, když se ho reporteři zeptali, odkud to měl, odpověděl, že z Australie, Afriky, Asie.. Ale, že se mu NĚKDO NABOURAL DO PC, tak to ted nedokáže... Jedna sračka za druhou.. Je opravdu paradoxující, co si někteří lidé dovolí. Toho chlapa by měli zavřít, až zčerná , volby kvůli tomu anulovat a vyhlásit nové. Tak by to bylo správně.. Čert ví, jestli tento chlap nebyl od Zemanova zákulisí zaplacen za špinavou práci..

Osobně nejsem ani pro Zemana ani pro Drahoše, druhé kolo jsem se nerozhodl, představu o prezidentovi mám trochu jinou a takovou  tito dva pánové  ( každý jiným způsobem ) nesplňují. Ale jde mi o férové jednání a o  regulérnost celých prezidentských  voleb. Nebo si i nadále bereme vzor z Ruska ???

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#129023 Re: Re: Pan Lukáš má co vysvětlovat - je to jen

2018-04-05 12:30:12

#129008: - Re: Pan profesor Drahoš by byl daleko lepším prezidentem! 

DRZÝ,  NUDÍCÍ SE DŮCHODCE, KTERÝ SI MYSLÍ, ŽE SI MŮŽE VŠECHNO DOVOLIT. URČITĚ JE TO KOVANÝ BOLŠEVIK. JINAK TO NEVIDÍM