Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Quoted post

Evropan

#13764 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Díky Bohu za naše členství v EU a NATO

2017-05-17 22:56

#13762: Cech z Prahy - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Díky Bohu za naše členství v EU a NATO 

Rusko bašta křesťanství? No ty si vtipný. Kyjevská Rus byla baštou pravoslaví, ale to je trošku jiné křesťanství, než ty si myslíš. Normální Russáci jsou bezvěrci nebo komunisti. Ten pojem "pravoslaví" ve skutečnosti Russko ukradlo Ukrajině tak, jako si nyní snaží vojensky podrobit i Ukrajinu jako zemi.

A co se týká Euromedu? No mě chutná med, ať je odkudkoli ... A na tu iluzi jsem ti napsal odkaz na Wikipedii. Sice vím, že to nečteš, když to není z Russka, ale přeci ...

https://en.wikipedia.org/wiki/Union_for_the_Mediterranean

Odpovědi

Cech z Prahy

#13785 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Díky Bohu za naše členství v EU a NATO

2017-05-19 05:07:44

> Rusko bašta křesťanství? No ty si vtipný. Kyjevská Rus byla baštou pravoslaví, ale to je trošku jiné křesťanství, než ty si myslíš.

Pravoslavi a katolicismus (krome rimskeho dalsich zhruba 20 vyznani) jsou nejstarsi verze krestanstvi, s tim nelze polemizovat.

> Normální Russáci jsou bezvěrci nebo komunisti.

Od roku 1917. Ci zasluhou? (Odpoved hledej na konci meho predchoziho textu.)

Ten odkaz na wiki jsem uvedl ja. Trpis alzheimrem? Pro zajemce: Kalergiho Panevropa je ke stazeni mj. na ulozto.