MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Evropan

#105183 Re: Re: Tak, terorista už má jméno...

2017-03-24 07:44

#105180: Debil Pauk  - Re: Tak, terorista už má jméno... 

 Ty ses rozjel, tolik výblitků denbila Pauka na můj komentář ještě nebylo... To, že nadáváš na pana prezidenta, z tebe dělá jen sluníčkářskýho kreténa. Další tvé sračky komentář ani nepotřebují, ty vlastizrádče!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#105184 Re: Re: Re: Tak, terorista už má jméno...

2017-03-24 07:49:39

#105183: Evropan - Re: Re: Tak, terorista už má jméno... 

 Ty nazýváš lháře, který se dostal k moci porušování volebního zákona "panem prezidentem" a mne nazýváš vlastizrádcem? 

Viz. Nejvyšší správní soud - jeho rozhodnutí - Vol 39/2013 - 51

 K takovému jednání tě snad zavazuje Ústava ČR? 

 

Miloš Zeman je opravdu jen jeden z mnoha nacionálních komunistů co tato země má. Např. v Severní Koreji jsou si tito lidé podobní jako vejce vejce a to prakticky ve všem, proto je Miloš Zeman jen ubohý kýč, originální je na něm snad jen jeho "neuropatie", která z něj dělá horolezce do jednoho schodu. 

Zemanovo jednání, projev, jsou kýčovité, podobně přece mluvil Husák, Gottwald, Hitler, Stalin a mluví Putin. Zeman je jen jakási jejich alterace, proto je kýčem, resp. kýčem je jeho jednání a projev ve veřejném prostoru, viz. definice kýče. 

Důvod proč jsem své příspěvky k tomu tvému blábolu zkopíroval, zloději nicků, je v tom, že jsem zrovna včera kritické příspěvky na stejné téma napsal. 

Evropan

#105186 Re: Re: Re: Tak, terorista už má jméno...

2017-03-24 09:18:24

#105183: Evropan - Re: Re: Tak, terorista už má jméno... 

Kradeš nicky a urážíš. To je naprosto typické pro lidi, kteří za vlastence považují ruského Trolla Bumbála, který je bohužel naším lžiprezidentem. Kdy už přestaneš sprostě nadávat, přestaneš krást a začneš se chovat kultivovaně? Vlastně kultivovaně je pro tebe asi sprosté slovo, že? Měl by sis uvědomit, že Prorusák znamená něco jiného než Evropan, protože větší část Ruska leží v Asii.