Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#12960 Re: Re: Re: Velká iluze

2017-02-07 12:38

#12959: - Re: Re: Velká iluze 

SE TI MUSÍM VYSMÁT já bych nikdy takovou blb. z huby nevydal :-D XD.Ani to nemá hlavu a patu,prej utočnik proti Evropě tak to mužu řict o Obamovi,Sorosi,a dalším.Stači se zeptat v Lybii,Cubancu,co se tam zmenilo na Cubě a jen uslyšim totalitni režim a nasazenj novej prezident co podporuje korupci,atd.IS bojovniky školené NATEM

Rozsáhlé válečné zločiny byly spáchány.

NATO vedené invaze a okupace Libye používá islámské bojovníky jako páteř údajné přechodu k demokracii.NATO má krev na svých rukou. Předsedové vlád a hlav států členských zemí NATO jsou zodpovědní za rozsáhlé válečné zločiny

Speciálních sil NATO a zpravodajskými operativci na zemi jsou v neustálém spojení s vojenskými plánovači podílejících se na koordinaci stávkové výpady NATO a bombardování na libyjském hlavním městě.Hifter, který se rozešel s Kaddáfím v roce 1980 a žil dlouhá léta v Langley ve Virginii, v blízkosti ústředí CIA, kde byl vyškolený CIA, se zúčastnil mnoha amerických snah o změnu režimu, včetně chybného pokusu svrhnout Kaddáfího v 1996.

Za vlády Kaddáfího, Libyjci těšili,

  • bezplatná zdravotní péče

  • bezplatné školství

  • bez elektřiny

  • bezúročné půjčky

VICE-Libye - z Afriky nejbohatší stát podle Kaddáfího, aby zkrachovalý stát po zásahu NATO

Proč lidé teda nadávají na USA v Lybii hmm.Je pravda kde stoupi USA tam je vše zku...... 

VICE-Muammar Kaddáfí a pravda o Libyi (re-upload)
Její příčiny a důsledky jsou zkreslené. Na druhé straně, efektivní propagandistická kampaň
vyžaduje cílení myšlení lidí v novinách, síťové televizi a on-line.

Lidé musí být rozptylováni z chápání války proti Libyi .
VICE-ano "ukázal na libyjské islámské bojové skupiny (LIFG )

Odpovědi

Evropan

#12962 Re: Re: Re: Re: Velká iluze

2017-02-07 14:56:36

#12960: - Re: Re: Re: Velká iluze 

Hele já jsem četl, že Putina sem vysadili Marťani, protože on tam způsobil zkázu celé marťanské civilizace. Ti zbylí se odstěhovali někam hrozně daleko ... myslím až za Humpolec nebo kam.

Nemohl bys mi pomoci ten článek najít? Byl určitě na www.bibliotecapleyades.net, ale nevím už přesně kde.


Nepřihlášený uživatel

#12985 Re: Re: Re: Re: Velká iluze

2017-02-09 07:04:31

#12960: - Re: Re: Re: Velká iluze 

 Podle Vás tedy Kaddáfí spravoval Libyi lépe, než ruská vláda Rusko? To zaváhali, když si ho nenajali.