MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#101355 Re:

2017-01-20 19:34

#101351: -  

 To není nic zvláštního, tak se tahle sluníčkářská sebranka chová vždycky, když vyjde do ulic, oni nic jinýho ani neumí, je to pro ty zkrachovalé existence ideální příležitost, kde si mohou vybít svoje mindráky. Proč asi se tak zastávají imigrantů, černochů? Srovnejte Trumpovy odpůrce s rabováním černochů a řáděním muslimů, jak vidno vrána k vráně sedá. Aspoň člověk názorně vidí ty "elity", co podporovaly Obamu a Clintonovou, chce se mi z nich zvracet.

Odpovědi

Redneck lord

#101371 Re: Re:

2017-01-21 08:52:12

#101355: - Re:  

 No ano, je to jen banda zamindrákovaných budižkničemů, kteří svoji frustraci schovávají za politiku, aby jí dodali jiný rozměr. Ostatně člověk to vidí v praxi u nás. Vážně si kladu otázku, co to musí být za těžký mindrák, který člověka nutí s takovou až patologickou zarputilostí svolávat na každičkou vlasteneckou akci svoji kontrademonstraci a následně přehlušovat řečníky hlasitou hudbou či píšťalkami, nebo sabotováním zvukotechniky. Co donutí člověka blokovat předem nahlášené pochody leháním si do cesty, opakovaně nedbát výzev policie a pak fňukat a stěžovat si na policejní brutalitu. Kolik v nich musí být nenávisti, když věnují tolik úsilí k narušování našich akcí, jaké obsedantní myšlenky je nutí k neustálé provokaci. To už je nějaká psychická porucha, protože tohle zdravý člověk nedělá. Normální člověk, když se mu něco nelíbí, tak svolá demonstraci a dá svoje názory najevo, ale takhle zákeřně sabotovat cizí akce (v USA, Anglii, Francii je to high level, tam se k tomu přidává rabování, podpalování aut apod.), to chce opravdu slušnou dávku ubohosti. Lidi, nezlobte se na mě, ale to je skutečně odpad společnosti. Prvně jsem si říkal, že je jenom znudění a tyhle konfrontace jsou v jejich nudných životech konečně nějakým vzrušením, ale když jsem viděl, s jakou zarputilostí a nenávistí vystupují, hned mi bylo jasné, že je v tom něco více. Jejich životy musí být opravdu tak zoufale zpackané, že si musí vylévat svoje mučivé mindráky na nás, každopádně tohle nejsou normální lidi, to jsou naprosto posedlí, nemocní sociopatičtí fanatici, kteří by se měli jít pro blaho své i svých blízkých neprodleně léčit.