MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA
Quoted post
Nepřihlášený uživatel |
#100212 Re: Re: Re: Máte smůlu, majdanovští fašouni a bolševici z TOP09...2017-01-04 20:47#100211: - Re: Re: Máte smůlu, majdanovští fašouni a bolševici z TOP09... Nikoliv odkazuji na to, že rozsudek jasně říká, že je Miloš Zeman lhářem a že porušoval volební zákona. Míru porušování a míru lhaní soud shledal takovou, že nemohla ovlivnit dostatečný počet lidí, aniž by v rozsudku prezentoval, jak k takovému názoru dospěl. To shledávám na rozhodnutí NSS dokonce velmi problematickým obzvláště, když předtím NSS spekuluje, že i daleko menší lži ale ve větší frekvenci (Zeman dle mého lhal vlastně nepřetržitě celou kampaň prakticky ve všech vážných věcech - zdravotní stav, rodina, tým) by mohly působit daleko více, ale není to žalováno a tedy se tím NSS nezabývá, přesto o tom v rozsudku hovoří. Rozhodnutí NSS kritizuji v jeho výsledku, plně souhlasím s tím co bylo také jednoznačně prokázáno, že Zeman lhal a porušoval tím volební zákon. Tím, že kritizuji jedno rozhodnutí NSS nijak nezpochybňuji demokracii a už vůbec jí nenazývám ubohou. Co se dá z mé kritiky vyvodit, že obrana demokracie proti lháři Zemanovi, porušovateli volebního zákona byla nedostatečná a že v tomto konkrétním případě tedy klíčový článek obrany buď plně selhal, v lepším případě jen nedostatečně zdůvodnil, jak k rozsudku dospěl. Výsledek rozsudku nic nemění na faktu, že Miloš Zeman lhal a porušoval volební zákon, tedy především on sám, pokud je demokratem za kterého se vydává, se takového jednání vůbec neměl dopustit. Z obecného hlediska je také podstatné, kde jednu ze lží Miloš Zeman načerpal a nebyl schopen vlastní úvahou odhadnout, že se o lež jedná. To svědčí buď o mentální nedostatečnosti Miloše Zemana nebo dokonce o záměrném šíření lži, oba stavy jsou destruktivní pro demokracii a veřejný prostor v ní a v horším případě dávají důvod ke spekulaci, že je Miloš Zeman příznivcem či dokonce zakladatelem politické sekty, neboť stejným způsobem manipulace s veřejným míněním se dostávají k moci právě politické sekty tedy např. komunisté a nacisté. Dnešní předseda Zemanovců má v kanceláři plastiku v barvách ruské trikolory. Co si tedy má občan o takové věci myslet? |
|
Odpovědi
Nepřihlášený uživatel |
#100214 Re: Re: Re: Re: Máte smůlu, majdanovští fašouni a bolševici z TOP09...2017-01-04 21:00:32#100212: - Re: Re: Re: Máte smůlu, majdanovští fašouni a bolševici z TOP09... Jenže to tak není, ty jsi vyloženě napsal, že Miloš Zeman nevyhrál. Zpochybňuješ tím konečný verdikt NSS. Zpochybňuješ verdikt demokracií vytvořené ochranné instituce a tím je NSS. Ačkoli u jiných přispěvků automaticky ozačuješ pisatele za zpochybňovatele a odpůrce demokracie, ve skutečnosti jsi největším zpochybňovatelem demokracie v diskuzi celou dobu ty, protože nerespektuješ verdikt NSS. Vlastně jsi pořádný kus debila, když ti to nejspíš vůbec ani nedochází. Celou dobu zpochybňuješ demokracii. Tvé příspěvky by měli dostat vlastně BAN. :-)
|
ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
Češi jsou hrdý národ. Podpořme Ukrajinu zbraněmi a buďme součástí koalice ochotných
Výzva k pojmenování železničního terminálu VRT Praha-východ po Janu Kubišovi
Trest členům gangu týrající zvířata v Číně
Výzva vládě k zabezpečení urgentní humanitární pomoci Gaze a dosažení dohody o příměří
Otevřený dopis arcibiskupovi Janu Graubnerovi ohledně odvolání P. Marka Orka Váchy
Za změnu „ZÁKONŮ PRO KOČKU“
Výzva Radě ČT k odvolání generálního ředitele ČT Jana Součka
Výzva vládě Pomoc pro 100+100 dětí z Gazy
Podporujeme Izrael v boji proti teroristům, postoj české vlády je správný
Deklarace zastání se srnčí zvěře
Petice za zabavení majetku ruského teroristického státu v ČR
Petice za prošetření případu Libora BENÍČKA (kauza týrání zvířat v oboře Březka)
Petice za ochranu Kunratického lesa pro lidi
Chcete něco změnit?
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění. Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé? Zahajte sociální hnutí vytvořením petice.
Vytvořte vlastní peticiDalší petice, které by vás mohly zajímat
NE podpoře učitele Tyrnova – chraňme studenty, ne agresora
155 Vytvořeno: 2025-04-30
ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
126450 Vytvořeno: 2025-02-11
Petice na podporu učitele Vladimíra Tyrnova
135 Vytvořeno: 2025-04-29
Výzva Radě ČT k odvolání generálního ředitele ČT Jana Součka
5776 Vytvořeno: 2025-04-23
PETICE ZA ZRUŠENÍ POVINNÝCH TELEVIZNÍCH A ROZHLASOVÝCH POPLATKŮ
23747 Vytvořeno: 2021-12-22
Chybovali jsme, ale nemlčeli - výzva
57 Vytvořeno: 2025-04-27
Petice proti návrhu zákona o kategorizaci zdravotnických prostředků (sněmovní tisk 847) a za zachování adekvátního příspěvku na senzory kontinuálního monitoringu glukózy pro diabetiky 1. typu
8978 Vytvořeno: 2025-03-28
Podpora vládě Petra Fialy na posílení obranyschopnosti
613 Vytvořeno: 2025-04-23
Petice za zabavení majetku ruského teroristického státu v ČR
2442 Vytvořeno: 2025-03-02
Češi jsou hrdý národ. Podpořme Ukrajinu zbraněmi a buďme součástí koalice ochotných
2894 Vytvořeno: 2025-04-03
Petice za záchranu krajiny v podhůří Králického Sněžníku
410 Vytvořeno: 2025-03-12
Otevřený dopis ministru školství, mládeže a tělovýchovy doc. PhDr. Mikuláši Bekovi, Ph.D.
6850 Vytvořeno: 2025-03-23
Zachraň stromy! Podepiš petici! (dnes v Plzni, zítra u vás)
216 Vytvořeno: 2025-02-16
Za důstojné zacházení a dostupnou pomoc pro lidi s psychickými problémy
69 Vytvořeno: 2025-04-25
Petice za zrušení České televize a Českého rozhlasu
1269 Vytvořeno: 2023-09-09
Petice za zachování sdílených elektrických koloběžek v Praze a nastavení vhodné regulace
45 Vytvořeno: 2025-04-30
Máte ženy na kandidátkách? A můžeme je vidět? Otevřený dopis leaderům politických stran kandidujících do Parlamentu ČR
19 Vytvořeno: 2025-04-29
Petice za odpovědné řešení přítomnosti medvědů na Slovensku – Ne plošnému odstřelu
53 Vytvořeno: 2025-04-29
Petice za zlepšení životních podmínek psa drženého v kotci v Nové Včelnici
23 Vytvořeno: 2025-04-26
Otevřená výzva k budoucnosti zámku Zelená Hora
412 Vytvořeno: 2025-04-03