MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#100022 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2017 bez Zemanových lží, každá lež škodí, lži Zemana ovšem škodí

2017-01-02 12:48

#100016: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2017 bez Zemanových lží, každá lež škodí, lži Zemana ovšem škodí cel 

 Zase se dá ale leckde vyčíst, že v počtu projektů zaštiťiovaných v Německu, Čína USA, ale i jiné země předehnala. I prognózy jsou jasně vedeny ve prospěch Číny. Jestli chcete slovíčkařit s pojmy akvizice a investice, to dělat můžete, ale když chcete realitu popírat, tak si nalhávejte do kapsy jaké koli zvratky chcete. Jejich nenávist prožere maximálně vaše kalhoty.

 

 

 

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#100025 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2017 bez Zemanových lží, každá lež škodí, lži Zemana ovšem š

2017-01-02 13:32:16

#100022: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2017 bez Zemanových lží, každá lež škodí, lži Zemana ovšem škodí 

 Největší investor je pořád dle objemu prostředků, pokud chtěl Miloš Zeman řící, že je Čína počtem akvizic překonala všechny ostatní investory, nic mu v tom nebránilo, ale vybral si lež.

Jasně navíc vidíš voliči lháře Miloše Zemana, že jen jeden jediný investor v Německu z Evropy investoval 21 mld. dolarů a celá 1,2 mld. Čína v Německu 10 mld. dolarů dle novinových textů v prvním pololetí. 

Tedy není co řešit. Německo už v roce 2014 investovalo v Číně 40 mld. eur. 

Diskuse se vede o tom, jestli Zeman opět lhal a výsledek je, že je naprosto evidentní, že lhal. 

Počet investic je číslo málo jisté a není z hlediska objemu investic vůbec vypovídající, podstatné bude co spočítá Statistický úřad Německa.

Tedy závěr je, že Miloš Zeman je odporný manipulátor a lhář což, ale skutečně není vůbec žádná novinka.