MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#96861 Re: Re: Odstěhuj se do Izraele pitomče.Nevíš za co se stydíš a proto se styď sam na sebe !!!!!!!!!

2016-10-31 21:52

#96859: - Re: Odstěhuj se do Izraele pitomče.Nevíš za co se stydíš a proto se styď sam na sebe !!!!!!!!! 

 Jediný zločinec jsi ty,ZEMANA NEDÁME,já se nestydím - nemám zač.Jen takový přizdisráč a vlezprdelka Halíku, Havloidů a jim podobným ,jako ty by se měl stydět za své dementní činy!

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#96862 Re: Re: Re: Odstěhuj se do Izraele pitomče.Nevíš za co se stydíš a proto se styď sam na sebe !!!!!!!

2016-10-31 21:56:26

#96861: - Re: Re: Odstěhuj se do Izraele pitomče.Nevíš za co se stydíš a proto se styď sam na sebe !!!!!!!!! 

 Je zajímavé, že já mohu dokládat desítky lží Miloše Zemana, ty nemůže o těch, které napadáš doložit žádné hanebné chování, ale Miloše Zemana "nedáš". Jak typické pro milovníka či milovnici Klementa Gottwalda. 

Ty se nestydíš za neznalost Ústavy a volebního zákona? Pokud bys totiž Ústavu a volební zákona znal, nikdy bys nemohl volit porušovatele volebního zákona a lháře Miloše Zemana, na tom se jistě v klidu shodneme. 


Nepřihlášený uživatel

#96880 Re: Re: Re: Odstěhuj se do Izraele pitomče.Nevíš za co se stydíš a proto se styď sam na sebe !!!!!!!

2016-11-01 07:34:51

#96861: - Re: Re: Odstěhuj se do Izraele pitomče.Nevíš za co se stydíš a proto se styď sam na sebe !!!!!!!!! 

 

 Je zajímavé, že já mohu dokládat desítky lží Miloše Zemana, ty nemůže o těch, které napadáš doložit žádné hanebné chování nemůžeš, ale Miloše Zemana "nedáš". Jak typické pro milovníka či milovnici Klementa Gottwalda. 

Ty se nestydíš za neznalost Ústavy a volebního zákona? Pokud bys totiž Ústavu a volební zákona znal, nikdy bys nemohl volit porušovatele volebního zákona a lháře Miloše Zemana, na tom se jistě v klidu shodneme.