MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#96531 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rusko není v Evropě, nebo se zkoumání a testován

2016-10-28 01:35

#95739: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rusko není v Evropě, nebo se zkoumání a testování ne 

 Zajímat se víc o autora než o obsah je příznakem.

 

- kádrováckého neokomunistického myšlení

 

- neschopností oponovat

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#96538 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rusko není v Evropě, nebo se zkoumání a test

2016-10-28 06:34:40

#96531: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rusko není v Evropě, nebo se zkoumání a testován 

 Obsah jsem komentoval naprosto jasně, úroveň manipulace vysoká, nízká úroveň dokumentaristiky. Co to připomíná nejvíc Johna - Na vlastní oči a to byl bulvár jako Miloš Zeman. 

Nebyl jsem to já, kdo tvrdil, že je to "dokument CANAL+" naopak na internetu k vidění takové video není, cosi se dá shlédnout jako od autora ale evidentně bez jeho autorizace a hlavně bez autorizace CANAL+ tedy to může být něco úplně jiného. 

Prostě je to celé nedůvěryhodné.  Podobně je to s "dokumentem" z bývalé Jugoslávie pro ČT, také je cosi na internetu, ale autorizaci ČT to nemá, byť je v titulcích ČT uvedena. 

Velmi přesně tento způsob "práce" popisuje výroční zpráva BIS za roky 2014 i 2015 v kaptitole 2.3, stojí za přečtení. 

https://www.bis.cz/vyrocni-zpravy.html