MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA
Quoted post
Nepřihlášený uživatel |
#947992016-10-11 15:56Ovar má tupé voliče, odporné trotly z rusákova. Oni se zajímají dokonce i o takové hovadiny jako politika a prý jakési národní zájmy. Co to je pche? To my voliči Karla jsme chytřejší, my nějaké debilní politické ohledy neberem v úvahu. My jsme, volili chytře, dali jsme jointa a pak jsme všichni týpci naší party inteligentních, světaznalých 18-letých týpků na technopárty rozhodli: volíme Karla, on má totiž fialové číro a to je hustý, to je totiž známka punku, voééééééééé! |
|
Odpovědi
Nepřihlášený uživatel |
#94800 Re:2016-10-11 16:01:43Jak je tedy možné, že ti, dle tebe chytří voliči Miloše Zemana, právě svému kandátovi tolerovali porušování volebního zákona? Jeho voliči snad neznají volební zákon a Ústavu? Oni ti jeho "chytří voliči" snad neví, že volební zákon při získávání moci porušují typicky zločinci s totalitním jednáním tedy komunisté a náckové? Voliči Miloše Zemana "tak chytří, že se zajímají o politiku" ani neví, že Miloš Zeman lže a porušuje tím Ústavau? (16 % "těch hloupých" dle tebe starších 15 let je schopno Zemana identifikovat jako lháře dokonce zdůvodnit, proč je lhářem a tedy mu nedůvěřovat a to se přitom, dle tebe o politiku vůbec nezajímají) O co se tedy v té politice zajímali, když volili Miloše Zemana, jestli mluví pravdu, jestli to co říká o sobě, o svém působení v pozici premiéra, o rodině, o týmu, o Rusku, EU je realita? O co se zajímají, když evidentně ani netuší, jak vzniká EK, EP, Rady ministrů, Evropská rada a kdo kde zasedá. Většina jeho voličů nezná ani ministry vlády, natož aby byli schopni říci, co mají v kompetenci a na jakém ministerstvu působí. Tedy skutečně Miloš Zeman v době voleb zaktivizoval lidi naprosto hloupé a dále je generováním extrémismu aktivizuje, neznamená to, že jsou ovšem všichni jeho tehdejší voliči hloupí, neboť dnes Milošovi Zemanovi jeho lži věří dle CVVM již pouze 15 % občanů a opravdu nelze očekávat, že by každý v této zemi byl schopen rozpoznat zločinnost Miloše Zemana, když mnozí se část občanů nechává okrádat šmejdy přesto, že jsou na šmejdy a jejich způsob jedání každodenně upozorňováni. Zeman se bohužel jeho lži dovede velmi dobře skrýt do "zdánlivě" neškodného populismu.
|
|
Nepřihlášený uživatel |
#94804 Re: Zeman naopak přímo spoléhal na to, že lidé, které se snažil dostat k volbám.....2016-10-11 16:26:50.....nikdy nebudou hodnotit, zjišťovat, zdali mluví či nemluví pravdu a zdali je jeho jednání v souladu s Ústavou a zákony této země. Takové voliče chtěl k volbám dostat a to se mu podařilo. Ke krajským volbám ani senátním nepřišli politika je vlastně vůbec nezajímá. Proti jednání Zemana má demokracie obranu - ochranu dodržování volebního zákona a Ústavy, ta ovšem selhala a bohužel selhává, Miloš Zeman nebyl dosud pohnán před Ústavní soud. Nejvyšší správní soud sice konstatoval, že Miloš Zeman lhal a porušoval volební zákon, ale dle jeho názoru "ne natolik", aby bylo možné Zemana vyřadit z voleb či volby zrušit a to aniž by soud sdělil, jak dospěl k tomuto rozhodnutí, tedy jakou metodiku na úroveň porušování volebního zákona Milošem Zemanem uplatnil, aby mohl dospět k názoru, že neporušoval "natolik" že tím neovlivnil dostatečný počet voličů, což je samo o sobě absurdní tvrzení, neboť všichni voliči Miloše Zemana, byli jeho lhaním podváděni, podvedeni a tedy zneužiti a byli tím tedy ovlivněni. Zeman je z podstaty lhářem, není to tak, že by byl chvíli pravdomluvný a jindy lhář, jeho celé jednání je lživé v celé své šíři, vše co koná vede ke lži a manipulaci. To vnímají na svých životech pravděpodobně nejvíce jeho manželky a děti. |
|
ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
PETICE za přejmenování Moskevské ulice v Karlových Varech na počest Jiřího Bartošky
Petice za zabavení majetku ruského teroristického státu v ČR
Petice za ochranu Kunratického lesa pro lidi
Výzva vládě k zabezpečení urgentní humanitární pomoci Gaze a dosažení dohody o příměří
Výzva Radě ČT k odvolání generálního ředitele ČT Jana Součka
Zajištění dostupnosti léčby ADHD i pro dospělé: návrh na úhradu lisdexamfetaminu (Livizux) bez doplatku
Sky Shield pro Ukrajinu - otevřený dopis předsedovi vlády České republiky
Trest členům gangu týrající zvířata v Číně
Výzva vládě Pomoc pro 100+100 dětí z Gazy
Deklarace zastání se srnčí zvěře
Chcete něco změnit?
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění. Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé? Zahajte sociální hnutí vytvořením petice.
Vytvořte vlastní peticiDalší petice, které by vás mohly zajímat
Zachraňte Víta Háčka, předsedu úseku skoku na lyžích
494 Vytvořeno: 2025-08-22
PETICE ZA REFERENDUM PROTI EMISNÍM POVOLENKÁM
569 Vytvořeno: 2025-07-27
Výzva vládě Pomoc pro 100+100 dětí z Gazy
709 Vytvořeno: 2024-04-08
PETICE PROTI VYHLÁŠCE č. 64/2025 Sb. O DOBÁCH LOVU
499 Vytvořeno: 2025-07-04
Žádáme prezidenta, aby odmítl ratifikaci Vatikánské smlouvy
283 Vytvořeno: 2025-06-07
Petice proti Bruselskému šmírování
89 Vytvořeno: 2025-08-26
Otevřený děkovný dopis Viktoru Orbánovi
2373 Vytvořeno: 2024-10-21
ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
136172 Vytvořeno: 2025-02-11
Petice za zřízení preventivního kastračního programu v Hlinsku
165 Vytvořeno: 2025-08-17
Výzva hejtmance Mračkové-Vildumetzové k pomoci vypsání referenda o průmyslovém parku v Chebu v termínu voleb
205 Vytvořeno: 2025-08-18
Petice proti záměru developerské výstavby "„Bytový dům Mlýnská 339/38“, na pozemcích par.č. 329, 325 k.ú. Trnitá, obec Brno"
35 Vytvořeno: 2025-08-22
Za zachování přirozeného hlasového projevu a citlivosti v umělé inteligenci,konkrétně ChatGPT od OpenAI
38 Vytvořeno: 2025-08-20
Petice za snížení objemu zástavby developerského projektu Central Group v ul. Geologická, zachování stávající vzrostlé zeleně a řešení dopravní situace v této ulici
194 Vytvořeno: 2025-06-01
Petice za rovné odměny pro deaflympijské sportovce České republiky
414 Vytvořeno: 2025-05-22
PETICE ZA DEMISI VLÁDY PĚTIKOALICE
43094 Vytvořeno: 2022-02-22
Petice za zachování a opravu kulturní památky železničního mostu pod Vyšehradem
25393 Vytvořeno: 2022-12-13
PETICE ZA FÉROVÉ VOLBY
2893 Vytvořeno: 2025-06-01
Petice za skutečnou inkluzi a posílení práv dětí s autismem a ADHD ve školách
812 Vytvořeno: 2025-07-08
Za ochranu práv a psychického zdraví českých dětí
4164 Vytvořeno: 2024-07-23
Otevřený dopis ministru školství, mládeže a tělovýchovy doc. PhDr. Mikuláši Bekovi, Ph.D.
7141 Vytvořeno: 2025-03-23