Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Quoted post

obohaceni je dobra věc

#10454

2016-07-24 15:06

musime pro muslimy v saudske arabii udělat něco dobreho pro ten naš multikulturalizmus 

 jsem pro aby v mekce a medině začala hromadna masturbace abychom mohly svym spermatem obohatit proroka islámu mohameda minimalně aspon 1000 lidi 

Odpovědi

love black women
Nepřihlášený uživatel

#10455 miluju mezirasový sex

2016-07-24 17:18:38

škoda že do evropy migrujou muslimšti černoši 

 ja chci aby misto nich do evropy migrovali jen čokoladove krasky se kterejma bych mohl šukat 

Xenofob obecný

#10466 Re:

2016-07-24 22:36:19

#10454: obohaceni je dobra věc -  

 Já jsem pro pochod gay pride napříč Mekkou, mohl by třeba polonazí v nevkusných oděvech několikrát dokolečka obejít kaabu a poté zamířit do nejbližší mešity, kde by si zaváděli do konečníků robertky a tím by ji hrdinsky znesvětili stejně jako Pussy riot. Každopádně by se měla Saúdská Arábie přeměnit v pestrou otevřenou sekularizovanou multikulturní společnost s náboženskou pluralitou, jen tak lze rozmělnit zrůdné agresivní xenofobně-nacionalisticko-fašistické tendence jejich xenofobních občanů. Proto navrhuji do každého většího města saúdského království jeden kostel, jednu synagogu, jeden hinduistický chrám, jednu buddhistickou pagodu a pochopitelně i další svatyně menších náboženských uskupení by zde měla mít své nezastupitelné místo. Saúdové by měli pochopit, že islám nemůže být prioritním náboženstvím, ale jedním z mnoha a nemělo by nijak zasahovat do státní sféry, proto by měly okamžitě zmizet ze všech škol a veřejných institucí islámské symboly, země by měla změnit svoji ústavu a zákony, které nesmí být založeny na islámském právu, ale dle měřítek moderní demokratické společnosti, je tedy třeba ctít plně náboženskou svobodu svých obyvatel.