Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#10141 Re: Re: Re: Re: Re: Neřešte Tomia

2016-07-01 07:00

#10137: - Re: Re: Re: Re: Neřešte Tomia 

... 100x vývrácený hoax!? ... a kdo ho kdy vyvrátil? ... dáš tady nějaké odkazy, svědectví, důkazy o vyvrácení no-go zón? ... ale na netu jsou stovky opačných svědectví a záběrů ...

... Asi jsi byl jinde, než v Marseille, nebo Paříži, nebo Londýně!

... Asi jsi tam nedostal přes hubu? ... a že prej HOAX! ... sluníčkářská propaganda s hoaxem! (nejsi náhodou muslim?)

Zkus se tam (v islámských lokalitách, předměstích projít s nějakým křesťanským symbolem, a uvidíš) ... lidé snad mají právo ve své zemi chodit, kam se jim chce, ne? ... zatímco muslimové mohou chodit kam chtějí, i do míst a lokalit, kde "ještě" není islám, ale křesťané se z těchto lokalit, kde jsou muslimové, raději stěhují pryč kvůli šikaně a jiným excesům! ...

takže tolik k no-go zónám

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#10143 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Neřešte Tomia

2016-07-01 08:59:36

#10141: - Re: Re: Re: Re: Re: Neřešte Tomia 

K tomu hoaxu: o těch švédských no-go vzniklo dezinterpretací jedná zprávy. Různá videa a fotky na internetu v drtivé většině záměrně nemají uvedeno, kdy a kde znikly, aby s nimi bylo možné podle potřeby manipulovat. Hezky to shrnuje Hate Free: Hoax - no-go zóny

Důležitější je pro mě ale osobní zážitek. V Londýně jsem si záměrně prošel Tower Hamlets, viděl jsem mraky všech těch Pakistánců apod., není to můj šálek kávy, občas to fakt vypadá jak v nějaké cigánské osadě, ale nic kam by se nedalo jít (pokud za no-gon zónu nepovažuješ i Chánov). Stejně tak jsem byl v Berlíně na Kreuzbergu, v Paříži na severních předměstích ...