Založení strany

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#123 nová strana(nordline)

2011-10-31 13:41

Pro saki.san Pokud v článcích dělám nějaké ty hrubky.Věřte,že si je kolikrát sám uvědomuji.Ale už neopravuji.Pak tu mám cíléné chyby jako cz nebo čr a pod.Neznám vaše vzdělání nicméně máte jistou zálibu v literatuře.A měl by jste vědět,že máme jeden z nejtěžších jazyků na světě.Kdy v době obrození sami vlastenci měli pochyby co a jak napsat.Dle mého máte s politikou osobně určité zkušenosti.Protože se snažíte minimálně dvěma důvody na mou osobu odvést pozornost zde diskutujicích.O tom že jsem nespokojený,není třeba ani vést diskuzi.A právě pokud by jste nebyl jen ,,demagog'' viděl by jste kolik cest jsem ve svých článcích již nastínil.Proto přikládám odkaz na jedno z témat k zamyšlení.Víte já se nekoukám jen na pár let dopředu a jen na život zde.Musíte vnímat vše co se děje ve světě.A hodně odborné veřejnosti už začíná poukazovat na to jak nynější politické systémy začínají ztrácet pevné základy.Tyto systémy jsou pro udržitelnost života na zemi hrozně těžkopádné.Možná se vám to bude jevit jako hodně vzdálená budoucnost.Ale zkusme se zamyslet na jiným řízením společnosti.http://www.seaplanet.eu/index.php/souvislosti/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-je-spoluvlastnictvi-oban-nikoliv-koist-politik

Odpovědi

saki.san

#124 Re: nová strana(nordline)

2011-11-02 20:57:30

#123: - nová strana(nordline) 

 Mnohokrat dekuji, o tezkosti ceskeho jazyka mi vypravet nemusite. Mohu to dobre porovnat - nejenom ze mluvim plyne anglicky, nemecky, francouzky ale take jsem s temi vsemi narodnostmi zil a pracoval. Presto takove hrubky jako vy nedelam. Je to przneni toho, ceho si ma kazdy vazit - vlastniho jazyka. To, ze si sve chyby uvedomujete, ale neopravujete poukazuje na vas smysl pro poradek. Pisete jak jste nespokojeny a nechcete ani vest diskuzi - tak proc se zucastnujete a pisete do techto stranek? My vam dekujeme, ze nas timto odhalenim sebe poctivate stejne jako nazyvate nekoho, koho neznate demagogem. Musite si vsak uvedomit, ze ne kazdy ma stejne nazory jako vy. Stejne odmitam se divat na jine neudrzitelne systemy jako vy. Zajedte se podivat do Australie - Kanady - USA. Zadny z nich nema perfektni system, ale urcite nejsou tak tezkopadne jako ten ve kterem zijete vy. Nikde ve svete jsem nepotkal tolik lidi, nadavajici na sve politiky, ktere si sami zvolili jako zde, v zemi, kde ziji ti nejchytrejsi lide, kteri vsechno znaji a umi. Dekji za pozornost a neberte ten zivot tak vazne, protoze z nej stejne ziv nevyvaznete. Ja jsem se svym zivotem docela spokojeny, protoze se staram o sebe a nekoukam na souseda jestli nahodou nema lepsi auto, nebo mu na zahrade nerostou vetsi hrusky. Az se tohle nauci vetsina Cechu pak se nam povede vsem lepe - to mi verte.