Za vyhlášení místního referenda o umisťování imigrantů v Havířově

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#91

2016-03-23 18:19

Dobrý večer,zajímalo by mne,zda by si ti " naši vládní činitelé " umístili migranty vedle svých domovů!!!....opravdu,jak říkal T.Okamura - bezohledná podpásovka koukající pouze na DOTACE!!! Proč,když přijede nějaká delegace,tak končí a začíná pouze v části Havířov - Město ?? Proč je neprovedou po Havířově - Šumbarku,ulice Obráncu míru,Jarošova,Anglická ..?? Protože se sami bojí o své prdele !!!

NESMÍME NA NĚ U VOLEB ZAPOMENOUT,JAK MYSLÍ NA NAŠE ŠTĚSTÍ !!!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#94 Re:

2016-03-23 19:28:23

#91: -  

 Protože to vidět nechtějí...oni vědí,jak to je,ale myslí si,že když budou říkat sladká slova na náměstí Republiky,že to stačí...Nikdy nepojedou na Šumbark,starou trojku a proč?Protože to mají u prdele,potřebují jen hlasy a na městě jim to stačí.Žel je ještě spousta lidí,kteří jim to věří.Můj názor je ten,že jediný Okamura ví,co říká a myslí to dobře.Takže doufám,že tady bude(prý má)a podpořím ho i u voleb.

Sleduji,co se děje ve světě,sleduji jak lidé(obyčejní lidé)trpí...Jak se znásilňuji ženy,děti,muži...Muslimové jsou zvěř!

Nemají žádné!!!morální zásady,žádnou úctu,nemají hygienické návyky.Žena je pro ně jen (promiňte mi ten výraz)děvka.

Klidně ji setnou hlavu,polijí kyselinou,znásilní...je to nic..je to věc.

Prosím všechny,aby se zapojili do téhle petice...je neslučitelné,aby muslimové žili v našem městě,naší zemi,v Evropě.

Málokdo si to uvědumoje a když mluvím o tom s lidmi,považuji mě za blázna a říkají,že jich se to netýká...

Uvědomme si prosím,že se to týká nás všech.Děkuji.