Chceme, aby Nikas a Marek Stromský zůstali vítězi VP

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#118 Re: Re: Re: To jsou věci

2016-01-22 18:58

#116: nikos - Re: Re: To jsou věci 

 Reaguji na příspěvěk "to jsou věci" p.Nikos. Zřejmě jste nepochopil, že petice není o tom podporovat doping, ale podpora p.Stromského a jeho koníka Nikase. Jde tady o to, že pokud doping byl tak malý, že neovlivnil jeho výkon k vítězství, je to nespravedlivé a můžete si zde říkat , co chcete. Tisíce lidí Vás stejně přehlasuje. Pro nás bude Nikas a p.Stromský stejně vítězem ať už to dopadne jakkoliv.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#119 Re: Re: Re: Re: To jsou věci

2016-01-22 19:01:04

#118: - Re: Re: Re: To jsou věci 

 Naprosto souhlasím! My Nikase a Marka nedáme! Ať si tu nějaký závistivec píše, co chce..........

nikos

#129 Re: Re: Re: Re: To jsou věci

2016-01-22 20:16:48

#118: - Re: Re: Re: To jsou věci 

 Zkuste si ten příspěvek ještě jednou (nebo možná radši vícekrát) přečíst - já jsem nikde nepsal o tom, že petice je "o tom podporovat doping". Psal jsem o jasně daných pravidlech, která byla porušena. Nevím, zda jste vystudovaný veterinář, abyste dokázal posoudit zda "doping byl tak malý", ale nic to nemění na důvodu k diskvalifikaci. Pokud si myslíte, že dodržování pravidel je nespravedlivé, pak je asi debata zbytečná. Nerozumím tomu, že mě tisíce lidí přehlasuje - o výsledcích dostihů se nehlasuje. Můžete to, prosím, nějak rozvést?