MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#71476 Re: Re: Re: Re: Prosim ,muzete me pomoci najit Ceskou republkiku.?

2016-01-22 15:49

#71474: - Re: Re: Re: Prosim ,muzete me pomoci najit Ceskou republkiku.? 

 Abych se priznal,take jsem se divil .Zajimavejsi je ale pozice Ceska na tomto zebricku. Do Kanady cestuji casto

ale Nemecko tak dobre neznam.    http://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/r~09f4ba64c01811e593630025900fea04/

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#71478 Re: Re: Re: Re: Re: Prosim ,muzete me pomoci najit Ceskou republkiku.?

2016-01-22 15:59:41

#71476: - Re: Re: Re: Re: Prosim ,muzete me pomoci najit Ceskou republkiku.? 

 Ukrajinská banderovská junta se vytáhla.  Tam zase často cestuje bývalý soudruh zhnědlý Štětina z SS Azov a Europarlamentu.


Nepřihlášený uživatel

#71490 Re: Re: Re: Re: Re: Prosim ,muzete me pomoci najit Ceskou republkiku.?

2016-01-22 17:48:44

#71476: - Re: Re: Re: Re: Prosim ,muzete me pomoci najit Ceskou republkiku.? 

 

Jen když jsem z ní lezou emigrantská individua Vašeho typu, běženče. Uznávám, že jde o žvanění, ale ono v přítomnosti lidí s kvalifikací pomocných sil mezi barevnými prostě nejde vést plnohodnotnou diskusi. Až si vyděláte ve své rozvojovce na dovolenou v Česku, písněte. Zvu vás, trochu Vás kulturně pozvednu.


Nepřihlášený uživatel

#71567 Re: Re: Re: Re: Re: Prosim ,muzete me pomoci najit Ceskou republkiku.?

2016-01-23 19:12:06

#71476: - Re: Re: Re: Re: Prosim ,muzete me pomoci najit Ceskou republkiku.? 

 

1. Pracuju v hotelu na částečný úvazek. Z hotelu kradu, co se dá. Když mě načapal šéf, řekl mi jenom: „Ty to děláš taky?“

2. Pracuji v hotelu a občas, když mi volají lidé, aby udělali rezervaci, tak jim řeknu, že už jsme plní, protože se mi nechce vyplňovat rezervační formulář.

3. Pracuji v hotelu. Když je člověk při registraci milý, tak mu nabídnu lepší pokoj, pití či snídani zdarma. Když se ale chová jako osina v zadku, dám mu pokoj u výtahu s hrozným výhledem.

4. Když mě hosté štvou, deaktivuji jim kartičky, abych jim zavařil, a pak se bavím.

5. Kdykoliv za mnou někdo přijde s tím, že si pokoj nemůže dovolit, dám mu ho zdarma.

6. Jsem hotelová pokojská a občas jsem líná a neměním po hostech ložní prádlo, jen ho upravím, aby vypadalo pěkně. Lituju ty chudáky, co ten pokoj pak dostanou.

7. V hotelu, kde pracuji, pereme peřiny jen jednou za rok.

8. Jsem hotelová pokojská a ano, hrabeme se vám ve věcech.

9. Pracuji na recepci. Když je na mě někdo sprostý, „omylem“ nechám z jeho karty strhnout částku za pokoj vícekrát.

10. Schválně nechávám vymrznout vstupní halu, abych odradil hloupé lidi.

11. Jsem hotelová pokojská a občas se vymočím do skleniček, pak je vysuším a nechám je na pokoji.

12. Pracuji v hotelu a občas neměním ložní prádlo, jen ustelu a postel vyčistím lepícím válečkem. Doba úklidu se tím sníží o polovinu.

13. Když se někdo chová nesnesitelně, vyměníme jeho ložní prádlo za povlečení té nejnechutnější osoby z hotelu.

14. Pracuji v hotelu a ano, slyším vás, když máte sex.

15. Pracuji v hotelu a nechávám si dýška z pokojů, i když ten pokoj uklízí někdo jiný.

16. Pracuji na recepci a když mi dá host pohlednice a peníze na známky, tak si peníze nechám a pohlednice si přečtu a vyhodím. Za tohle skončím v pekle.