Petice na odvolání Premiera Bohuslava Sobotky a demisi vlády ČR

Quoted post

Radek Leksa
Březová nad Svitavou

#5

2015-12-03 10:37

Sobotku jsem moc rád neměl, ale je vidět, že je to politik s přemýšlením, že moc dobře ví, že věci nejsou ani černé a ni bílé, že se musí jednat uvážlivě, ne radikálně, jo myslím, že tenhle člověk je u mě nyní na prvním místě,, zatím mám pocit, že do ČR žádný nekontrolovaný příliv migrantů neproudí, že jsme se po.... ¨, dříve než se něco stalo, jsou země v eu, které mají daleko větší problém a docela ho zvládají, obdivuji francii belgii, jak se umějí s velkým problémem velmi rychle vypořádat, jejich rychlé rozhodování, obdivji rakousko, vídeň kde žije obrovský mix národů včetně muslímu s šátky i bez šátků, tak by to mělo být, ale k tomu je potřeba perfektní fungování armády a policie, což u nás není, proto se děsíme dopředu..no máme stále co dohánět, jelikož nám západ v myšlení i finančně stále utíkááááááááá

Odpovědi

d.

#7 Re:

2015-12-03 12:24:12

#5: Radek Leksa -  

 Milý Radku, tvé zcestné bláboly, tím snad ani sám nevěříš. Prober se do reality!

To mi hlava nebere

#8 Re:

2015-12-04 12:38:03

#5: Radek Leksa -  

 Obdivujete Belgii za to, že za absolutního nezájmu bezpečnostních složek nechali vklidu bujet v Molenbeeku radikály napojené na IS, přičemž tajné služby o této hrozbě moc dobře věděly, neboť teroristé z této čtvrti se již dříve podíleli na několika dalších útocích, ale dělali, že se nic neděje? Obdivujete Francii za to, že si bere vlastní občany jako rukojmí své neprozíravé imigrační politiky, kdy tam jen za poslední dva roky bylo spácháno hned několik teroristických útoků se stupňující se brutalitou? Tak to máte asi hodně silný žludek. A nebo už máte ve skříni pro případ smotaný modlitební kobereček?

DANY

#25 Re:

2017-05-05 10:31:18

#5: Radek Leksa -  

 GL tohle může říct jedině omezený jedinec...