MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Tatíček Tumáš Žeryk Masakykyrýk
Nepřihlášený uživatel

#62010 Re: Re: Re: Re: Je mi z nacistických havloidů na blití

2015-10-21 16:25

#62001: - Re: Re: Re: Je mi z nacistických havloidů na blití 

 Ty idiote, američani se vylodili, když byli Rusové skoro v Berlíně a američani se báli, že by se zastavili až ve Francii. Jinak by se na nás američani vysrali, jako na nás srali od roku 38 do roku 44.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#62014 Re: Re: Re: Re: Re: Je mi z nacistických havloidů na blití

2015-10-21 16:38:14

#62010: - Re: Re: Re: Re: Je mi z nacistických havloidů na blití 

 Tak za prve.V Normandii se spolecne s Americany vylodily take Britove a Kanadani.  Pokavad se ale neceho opravdu  americani bali tak jenom toho ze by od rudoarmejcu mohli chytit vsi,svrab a nestovice.


Nepřihlášený uživatel

#62015 Re: Re: Re: Re: Re: Je mi z nacistických havloidů na blití

2015-10-21 16:38:29

#62010: - Re: Re: Re: Re: Je mi z nacistických havloidů na blití 

 Divim se panove, ze se dohadujete. Kazdy ma svuj dil pravdy. Faktem ovsem zustava, ze kdyby Americane

neposkytovali SSSR materialni pomoc, tak by se Rusove nedostali ani za svoje hranice.

Takze tvrdit, ze se na Evropu Americane vysrali, je vskutku nehoraznost.


Nepřihlášený uživatel

#62021 Re: Re: Re: Re: Re: Je mi z nacistických havloidů na blití

2015-10-21 18:21:35

#62010: Tatíček Tumáš Žeryk Masakykyrýk - Re: Re: Re: Re: Je mi z nacistických havloidů na blití 

Pořád platí, že by Rusko nemělo čím do Německa dojet, pokud by jim USA neposkytovaly nepřetržitou dodávku nákladních automobilů na které mimochodem montovali "občané" cccp i zbraně. 

Do doby, než se přeplavilo statisíce Američanů do VB Německo nepotřebovalo na západě Evropy žádná vojska a Rusko se také nikam moc neposouvalo přes masivní dodávky materiálu z USA.  Zlom nastal v situaci, kdy Německo muselo začít přesouvat zbraně z východní fronty na západ. 

 

Marta K.

#62033 Re: Re: Re: Re: Re: Je mi z nacistických havloidů na blití

2015-10-21 21:30:38