MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#61932

2015-10-21 09:04

Naše efektivita práce je někde na 70 procentech německé a průměrné platy jsou zhruba na čtvrtině těch německých. Pokud by se ten obrovský rozdíl snížil, zahraniční firmy po vyčerpání daňových prázdnin od nás ihned odejdou někam, kde mají mzdy ještě nižší. Jak to chcete změnit, když jsme se stali montovnou pro Německo, když naše doly se dostaly do rukou různých Bakalů a 98 procent bankovnictví je v cizích rukou? Zbavili jsme se námořnictva a teď se zbavujeme zbytku civilního letectva, naše síť velkoobchodů byla vytlačena cizími supermarkety, a to, co zbylo, jsme věnovali církvím. Dát recept na prosperitu v rozdané a rozkradené zemi – to by bylo nepochybně na Nobelovu cenu v oblasti kouzelnictví.

Odpovědi

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-10-21 09:09:09


KSČM

#61937 Re:

2015-10-21 09:11:34

#61932: -  

 Zase kecáš ožralý soudruhu.


Nepřihlášený uživatel

#62003 Re: Nase je velmi relatini pojem

2015-10-21 15:34:35

#61932: -  

 pokud je to osobni a ja se o to staram, aby to bylo, je vše v pořádku. Důležité je také, jak jsem k tomu přišel, např z platu, který mi platil vlastnik firmy, v které jsem pracoval, nebo jsemsi postavil svoji vlastní firmu na mých a někdy i cizích napadech, které jsemdokazal zrealizovat.

Důležité je take kdy to bylo naše za Rakouska Uherska? I to je velmi potřeba zvazovat. Pokud snad naše myslíte komunistické kolektivní vlastnictví, je dobre si přiznat, ze obcanovi byl v komunistické totalite ukraden i veřejný prostor, který by jinak mel spravovat, tedy naše nebylo nic, ale komunisty bylo vše občanům ukradeno.