Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Quoted post

galilea

#2110 Re: Re: Re:

2015-09-24 05:27

#2085: - Re: Re:  

 Vážený pane,

drtivá většina našich strategických podniků je v zahraničních rukách.Vážně si myslíte, že by tato mocná lobi dopustila cla, která by v první řadě poškodila je? Zářný případ je embargo na obchod s Ruskem. Jeho největší zastánce USA podíl svého obchodu během této akce krásně zvýšil. Zajímavé co?

Norsko v unii není a přesto s ní má volný obchod. Mám pocit, že my Češi máme málo důvěry ve vlastní schopnosti. Jsem pro Evropskou spolupráci suvereních států a odmítám tuto IV říši,které Německo dosáhlo bez jediného výstřelu. A jestli chce tento

lídr Evropy spáchat sebevraždu díky imigrantům z nichž velká část je negramotná nebo hovoří jen arabsky prosím. Jen nevím

proč musíme být na palubě tohoto Titaniku i my.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#2112 Re: Re: Re: Re:

2015-09-24 05:34:53

#2110: galilea - Re: Re: Re:  

 Myslim ze to schytavame za Vencu euroskeptika,ktery potapi EU kde muze....pak se neni co divit ze jsme za neduveryhodne cleny,coz uz se parkrat ukazalo. Klimatolog je ale za vodou...on vydelal.


Nepřihlášený uživatel

#2114 Re: Re: Re: Re:

2015-09-24 05:35:50

#2110: galilea - Re: Re: Re:  

 Tady přece nejde vůbec o cla. Jako příklad jsem dal automobilový průmysl. Automobilky dnes jedou bez zásob, materiál se průběžně naváží z různých koutů Evropy přímo do výroby. Stejně tak se od nás vyváží díly pro jiné závody v Evropě. Nelze kamiony zdržovat na hranicích. A vystoupení z EU, tím i celní unie a kontroly na hranicích by výrazně narušily logistiku. Tohle by firmy u nás položilo. Nehledě na to, že bychom byli žalovatelní pro zmařené investice