Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#834

2015-09-23 09:07

Dlouhodobě sleduji,jak nám naši eurohujerští politici lžou stále víc a nestoudněji,i jak EU zcela zjevně záměrnými a cílenými kroky oslabuje ekonomicky i z hlediska státní suverenity malé a slabší členské státy ve prospěch pouze těch velkých.Od chvíle,kdy jsem si pořídil počítač a internet píšu o tomto na FB,a do různých internetových médií a mám pocit,že je to jen házení hrachu na zeď.Tvrdím,že pro zachování našeho národa a naší státní suverenity a svébytnosti je naprosto nutné zbavit se škodlivých vlivů EU i NATO a to tím,že ukončíme neprodleně své členství v těchto spolcích vyžírků a zločinců a sami si budeme vybírat obchodní ekonomické i vojenské partnery a spojence.Podepsal jsem již tři petice proti EU,proti NATO,i proti EU i NATO dohromady.Nevím,co víc dělat pro to,abych přispěl k ochraně a záchraně své vlasti před kolonizací europanskou,americkou či islámskou.Referendum,které bude závazné,pokládám za jednu z nejrychlejčích možností,jak toho dosáhnout,zvláště po včerejší zradě Polska na jednání o přistěhovaleckých kvótách.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#844 Re:

2015-09-23 09:14:28

#834: -  Zradila polská vláda, normální lidi v Polsku jsou také proti. Mají na rozdíl od nás jednu výhodu, budou mít v brzké době volby. Jen si ještě počkejme co udělá naše vláda, jak se proti kvótam ohradí. Myslím si, že sklapne paty a kvóty přijme.