MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#57011 Re: Za flašku chlastu tu ruská pakáž v kasárnách prodala cokoliv, aneb jaká bude realita "mezi obce

2015-09-10 11:14

#57006: - Za flašku chlastu tu ruská pakáž v kasárnách prodala cokoliv, aneb jaká bude realita "mezi obcemi".. 

 A co jsi proti tomu dělal? Nebo jsi jen další kolaborantská svině, co si tu léčí mindráky?

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#57021 Re: Re: Za flašku chlastu tu ruská pakáž v kasárnách prodala cokoliv, aneb jaká bude realita "mezi o

2015-09-10 11:44:25

#57011: - Re: Za flašku chlastu tu ruská pakáž v kasárnách prodala cokoliv, aneb jaká bude realita "mezi obce 

 Žil jsem nezávislý život na vás komunistické pakáži. Idiota spolužáka synáčka lampasáka a soudružky učitelky, co mi na VŠ technického směru nabízel členství v bolševické partaji jsme poslal bez jediné vteřiny zaváhání do řitě. Níkdy jsem nebyl pionýr.  Svazákem jsme byl formálním "školním" bez účastí na schůzích byť z prospěchu abych se dostal alespoň na VŠ technického směru. Rodiče nikdy nebyli v bolševické partaji. Ve své podstatě v záplavě bolševické pakáže, které jen v ČR byly 1,2 mil. to vlastně byl velmi odvážný život za vlastní, neboť jsme logicky např. nemohli očekávat, že nám bolševická pakáž přidělí byt.