MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#51203 Re: Re: Re: Bezni hoste Havloidnich kavaren pri panskych dychancich ....

2015-07-27 01:56

#51192: - Re: Re: Bezni hoste Havloidnich kavaren pri panskych dychancich .... 

 já jsem nechtěl být vtipný, chtěl jsem být trapný, jako je trapně-pravdivý ten obrázek znázorňující banánové poměry, které u nás nastavila rádoby "pravice"...to by Vám snad mohlo dojít, ale zřejmě chodíte nakupovat do apatyky, kde shůry dáno neseženete. To totiž musíte s Kchárlem nebo Dlouhým do Bilderbergu, tam se na záchodcích v hotelu rozdávají rozumy, jak ovládat, korumpovat a obelhávat svět. Stejně jako tito petičníci, kteří nejsou schopni pochopit, že Miloš Zeman vyhrál v regulérních, demokratických volbách, což potvrdily významnější a především schopnější instituce to posoudit, než pár poblouzněců s plackou Kchárla pankáče. Zemana jsem nevolil, ale byl v danou chvíli menším zlem, protože v případě zvolení knížete, by pokračovala zkorumpovaná a destrukční vláda Nečasova alias Nagyové.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#51204 Re: Re: Re: Re: Bezni hoste Havloidnich kavaren pri panskych dychancich ....

2015-07-27 04:53:45

#51203: - Re: Re: Re: Bezni hoste Havloidnich kavaren pri panskych dychancich .... 

 Tomu se rika kouzlo nechteneho. Ja jsem to pochopil stejne, jako clovek, kteremu odpovidate.  Pro me take upraveny gentleman zustane gentlemanem a luza luzou.  Priste pridejte vysvetlivky, pro nas, "blbecky".


Nepřihlášený uživatel

#51205 Re: Re: Re: Re: Bezni hoste Havloidnich kavaren pri panskych dychancich ....

2015-07-27 07:52:02

#51203: - Re: Re: Re: Bezni hoste Havloidnich kavaren pri panskych dychancich .... 

 Tak si nás hulibrku opět pobavil svojí ubohostí, dík.


Nepřihlášený uživatel

#51211 Re: Re: Re: Re: Bezni hoste Havloidnich kavaren pri panskych dychancich ....

2015-07-27 09:50:06

#51203: - Re: Re: Re: Bezni hoste Havloidnich kavaren pri panskych dychancich .... 

 Omlouvam se, ze jsem Vas podezrival a sproste narknul z vtipnosti.