MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Zdravotni pece v Putinovym Rusku.

#51071 Re: Re: Nebo poslat Zemana do teto ruske nemocnice.

2015-07-24 12:27

#51069: - Nemylte se pratele to neni horor film,vsimnete si datumu kdy byl clanek napsan.

Neverim ale ze takto vypada kazda ruska nemocnice ale tyto snimky byly porizeny v nemocnici osady Bojarkino ktera se naleza nedaleko Mosky. Dalsi komentar netreba. Ale jinak rusaci maji opravdu krasne vojenske prehlidky.

 http://www.viralnova.com/awful-russian-hospital/

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#51075 Re: Re: Re: Nebo poslat Zemana do teto ruske nemocnice.

2015-07-24 13:00:44

#51071: Zdravotni pece v Putinovym Rusku. - Re: Re: Nebo poslat Zemana do teto ruske nemocnice. 

Ja jsem opravdu ten spital nevidel, popisoval jsem pouze zkusenost spolucestujici, jak ji vylicila. Nemeli jsme duvod ji neverit po tom vsem, co jsme vsichni videli a prozivali.  Ostatne jsem vlastni zkusenosti popsal vyse.  

 


Nepřihlášený uživatel

#51076 Re: Re: Re: Nebo poslat Zemana do teto ruske nemocnice.

2015-07-24 13:10:05

#51071: Zdravotni pece v Putinovym Rusku. - Re: Re: Nebo poslat Zemana do teto ruske nemocnice. 

Treba tam leci lidi promitanim vojenskych prehlidek a bojove techniky.  Lecba levna a zbude spousta penez na zbrojeni. Prece nebudou strkat rubliky do zdravotni pece !


Nepřihlášený uživatel

#51078 Re: Re: Re: Nebo poslat Zemana do teto ruske nemocnice.

2015-07-24 13:39:44

#51071: Zdravotni pece v Putinovym Rusku. - Re: Re: Nebo poslat Zemana do teto ruske nemocnice. 

 Sovětský svaz náš vzor!!! Jen se pořádně podívejte , vážení soudruzi voliči soudruha Ožraly..