MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#51061

2015-07-23 17:40

Skupina francouzských členů parlamentu se setká v Moskvě s předsedou Státní Dumy Sergejem Naryškinem a poté navštíví Krym.

„Poprvé jedu na Krym od té doby, co se stal ruským. Tato cesta je organizována v souvislosti s tím, že někteří členové parlamentu chtěli na vlastní oči uvidět reálný stav věcí. Všem je jasné, že část informací se ve Francii a v západních zemích podává jednostranně"

„Ať jsou používána jakákoliv hesla a dělají se jakákoliv prohlášení, proti historii se bojovat nedá. A realita historie je silnější, než politické chvilkové pozice. Krym je ruský. Z hlediska historie, kultury, demografie. Nehledě na to, že dvě desetiletí byl ukrajinský, Krym je ruský. A já myslím, že kdyby se Krym nevrátil do Ruska, tak by tam bylo dnes to samé, co je v Donbasu. Já považuji vrácení Krymu do Ruska za historický fakt a historickou realitu", řekl Mariani. 


Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#51062 Re:

2015-07-23 18:05:02

#51061: -  

 Jo, jo.  Soudruzi Rusaci je provezou misty, ktera jim budou ochotni ukazat a setkat se s lidmi, kteri 

budou " set sakra " dobre provereni. .

Rozhodne nebude mit  "vazena francouzska delegace "  moznost volneho pohybu a styku s radovymi

obcany Krymu.

Vzpomenme na Potemkinovi vesnice !

Jel jsem ve Vlaku Druzby, tak vim, o cem mluvim .  Pokud ma nekdo stejnou zkusenost, rad si prectu 

jeho zazitky a porovnam se svymi.

Neni nad ruskou propagandu !  Potom budou doma  "Frantici"  referovat, ze ti Rusaci vlastne nejsou

tak spatni a Putin je bajecnej chlapik a a sympatak, budujici mir. 

Vojenska technika a zbrane ?  Rusove ani nevedi, co ta slova znamenaji !