MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#50608 Co zde dokázali vyhudovat za 25 let modrobolševičtí kleptozmrdi? Hovno.

2015-07-11 16:05

Co zde vybudovali komunisti? Funkční průmysl v každém okresním i menším městě, kvalitní silniční dopravu , MHD, ČSAD. Bazény, sportoviště, síť nemocnic, lékařskou péči zdarma. Důchody v rozmezí 50 do 60 let podle profese. Společnost bez dluhů, exekutorů a nazaměstnaných. Obědy ve školách a na pracovišti , velmi kvalitní , za babku. Divadla všech typů a forem, operní domy, experimentální scény. Síť hudebních a uměleckých škol všeho typu, školné tak za 200 kč za rok.

A co jste tu dokázali zbudovat vy, vy kriminální privatizační modrozmrdi???? Kapitalismus je založen na sprostotě, loupeži, podvodu a agresi. Kapiltalizmus není jiný než zločinný.

Odpovědi

Milan

#50611 Re: Co zde dokázali vyhudovat za 25 let modrobolševičtí kleptozmrdi? Hovno.

2015-07-11 17:00:20

#50608: - Co zde dokázali vyhudovat za 25 let modrobolševičtí kleptozmrdi? Hovno. 

 Dobře, já tedy na ten výčet navážu:

> Politické procesy, justiční vraždy a bestialita StB- Více jak 200 lidí, včetně Dr. Milady Horákové, bylo posláno na smrt. Hrdinové druhé světové války jako Generál Píka rovněž, jeho syn tehdy dostal "jen" doživotí! Letci z RAF, kteří se významně podíleli na tom, že Velká Británie odolala, byli posláni v politických procesech na mnoho let do vězení! Podobně na tom byli úspěšní českoslovenští hokejisté... Co se týče bestiality, tak si třeba stačí připomenout umučeného pátera Toufara. Dále pak ani nemluvě o dalších v uranových dolech.

> Emigrace - Ve dvou vlnách byly statisíce českých a slovenských občanů nuceni emigrovat. Nejprve v souvislosti nástupu komunistů k absulotní moci. Posléze pak o dvacet let v souvislosti vstupu vojsk Varšavského paktu na území Československa.

> Perzekuce politicky nepohodlných, cenzura... - I tohle probíhalo ve dvou vlnách nejdříve po roce 1948, kdy byli těmi nepohodlnými podnikatelé, studenti a demokrati, ti většinou museli skončit s tím co doposud dělali, a nedejbože, kdyby náhodou tito lidé se rozhodli něco publikovat jinou formou než tou, kterou schvaloval stát. Podobně jako za protektorátu, tak i za bolševika se vytvářely různé seznamy, ať už od politicky nepohodlných, tak až po cenzuru knihtisku. Z domácích i zahraničních autorů mohli vycházet jen někteří. Obdobná situace se opakovala v 70. a 80. letech v průběhu normalizace!

Bodů bych měl víc, ale tohle by na umlčení nějakýho bolševickýho trouby mělo stačit!


Nepřihlášený uživatel

#50612 Re: Co zde dokázali vyhudovat za 25 let modrobolševičtí kleptozmrdi? Hovno.

2015-07-11 17:00:34


Nepřihlášený uživatel

#50614 Re: Co zde dokázali vyhudovat za 25 let modrobolševičtí kleptozmrdi? Hovno.

2015-07-11 17:16:48

#50608: - Co zde dokázali vyhudovat za 25 let modrobolševičtí kleptozmrdi? Hovno. 

 Mas pravdu, soudruhu. V zadnem kapitalistickem state neni prumysl, silnice, bazeny, sportoviste, 

obedy ve skolach, nemocnice, divadla, umelecke skoly.

Lide chodi pesky po prasnych cestach, zerou korinky, nemocni jsou odsouzeni chcipnout bez lekarske

pece.

A vsichni vime proc.  Nevedli to tam komunisti !

 

TY  RUDY  PAKO .  Kdybych mel takove vazne problemy se srdcem za totace, tak uz na mne byly dva 

metry hliny.  Nastesti se psal rok 2001 .  Podstoupil jsem dve tezke operace na spickovem pracovisti,

( nemocnice U svate Anny v Brne) a tam mi zachranili zivot.  Bylo mi tehdy 45 roku.

Podotykam, ze nejsem ZADNY PROTEKCNI PACIENT,  ale obycejny venkovsky chlap.

Tak drz tu svoji sprostou bolsevickou tlamu a demagogicke zvasty si schovej pro svoje soukmenovce !