MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#50559 Re: Re: Re: Re: Miloš Žvanil a další soudruzi

2015-07-09 21:36

#50557: - Re: Re: Re: Miloš Žvanil a další soudruzi 

 Proc napadate cloveka, ktery popisuje osud drobnych zivnostniku z vlastni rodiny ?

Jugoslavie - to bylo nesrovnatelne s nasim zrizenim.  Tam si delali co chteli a jejich politici nelezli Kremlu do 

prdele vic, nez bylo nezbytne nutne.

Ziju v Trebici, kde mel pan tovarnik Bata fabriku.  Jsem uz starsi rocnik a mel jsem moznost mluvit s 

pametniky, jeho delniky.  Vzdy se vyjadrovali s uctou a vzpominali na neho jen v dobrem.

Do dnesnich dnu tam bydli lide v krasnych domcich, ktere nechal   TEN  HNUSNY  KAPITALISTICKY  

VYKORISTOVATEL ,  postavit pro svoje delniky.

Podle vasi teorie ziskal majetek ozebracovanim lidi. Pokud mate zajem o exurzi, jsem vam k dispozici .

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#50560 Re: Re: Re: Re: Re: Miloš Žvanil a další soudruzi

2015-07-10 02:42:18

#50559: - Re: Re: Re: Re: Miloš Žvanil a další soudruzi 

 Pana Baťu do toho vůbec netahejte, okolnost že dílny byli samostatné hospodářské jednotky kdy každá dílna od druhé nakupovala a dělníci byli motivováni podílem na zisku, okolnost že pan Baťa neschramslt všechno sám ale obrovskou část zisku investoval do vzdělání zaměstnanců, no tak tím se amerikanistická buržoazní pakáž rozhodně řídit hajzle nechystá. Ne nepotřebuji exkurzi. Ostatní dobytek byl hlavně vykořisťovatelem a když to nejde jinak má semu to sebrat a práva vlastnická proměnit na práva dispoziční pro lidi co jsou schopni hospodařit třeba v duchu pana Baťe.