MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#48987 Re: Vlastně jsem si říkal, že to taková hrůza nebude, že jsem již přeci jen nějaký kus ušli....

2015-05-27 16:58

#48985: - Vlastně jsem si říkal, že to taková hrůza nebude, že jsem již přeci jen nějaký kus ušli.... 

 Někdo by měl nést zodpovědnost, kdyby byl hejtman co k čemu tak by měl rezignovat.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#48989 Re: Re: Vlastně jsem si říkal, že to taková hrůza nebude, že jsem již přeci jen nějaký kus ušli....

2015-05-27 16:59:43

#48987: - Re: Vlastně jsem si říkal, že to taková hrůza nebude, že jsem již přeci jen nějaký kus ušli.... 

 Díval jsem i na to video VUT a autor skutečně nezapře "východní vkus". Je to takový Miloš Zeman s kamerou v ruce. Původně jsem si myslel, že si z Haška dělá srandu, ale on to nejspíš myslel vážně. 


Nepřihlášený uživatel

#48990 Re: Re: Vlastně jsem si říkal, že to taková hrůza nebude, že jsem již přeci jen nějaký kus ušli....

2015-05-27 17:22:56

#48987: - Re: Vlastně jsem si říkal, že to taková hrůza nebude, že jsem již přeci jen nějaký kus ušli.... 

 To byste chtěl opravdu hodně po Judrovi z vesnice. Hašek je přece kopie superdebila z Hradu.